سیاست

در شهر ما بهار بی مصرف است.......

ندای کهگیلویه و بویراحمد

در شهر ما بهار بی مصرف است.......

حرفِ دلِ های شهروندانی که جز خدا کسی را ندارند.

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین ندای کهگیلویه و بویراحمد است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

باعرض سلام خدمت همشهریان دردکشیده و صبور دهدشت؛

جملاتی که در زیر مسطور خواهد شد حرفِ دلِ شهروندانیست که جز خدا کسی را ندارند.

ندای کهگیلویه و بویراحمد/سال هاست در دامن شهر پیر، خسته و رنجور روزگار سپری کرده و از خرد سالی به نوجوانی و از نوجوانی به جوانی ومیانسالی رسیدیم و هر مرحله ای از زندگی ما که رخت بسته است ، شهر من پیرتر و با تجربه تر شده است، هر چند گیسوی سفید شهر من حکایت از قصه های طول و دراز دارد، اما گلایه هایی هم از انتظاراتی که برطرف نشده بر نای نی می سراید.

آری دهدشت، شهری که فراموش شده است و همه ی مردم در آن به خواب رفته اند. شهری که برخلاف گذشته های درخشان خود اکنون جز شهری خسته و افسرده از آن باقی نمانده است.

دهدشت؛شهری که در تاریخ یکی از زیباترین و آباد ترین شهرهای منطقه بود و در حال حاضر دارای یکی از بهترین نقشه های شهری ایران است اکنون بلطف بی لطفیِ عزیزان مسئول روز به روز بیشتر به قهقرا میرود.

 سهل انگاری مسئولین مرتبط در ادوار متوالی و پی در پی باعث شده که شهری پرجمعیت با حومه ای بی نظیر از جوانان کاری و باهمت به شهری کم سکنه و از لحاظ بافت شهری دفع کننده و نداشتن فضاهای تفریحی و توریستی یا میشه گفت دارای فضاهای بی روح که مانع جذب میهمانان به شهرمان میشود.

مسئولین عزیز؛رئیس محترم و اعضای گرامی شورای اسلامی،شهردار مردمی،فرماندار ارجمند،نماینده ی محترم و تمامی عزیزانی که ذره ای توانایی انجام کاری دارید،دهدشت را دریابید.زمانی را به خاطر آورید که برای به دست آوردن همین کرسی هایی که بر آن تکیه زده اید به مردم وعده میدادید.

حقِ شهر و مردمِ دهدشت این نیست.روا نیست که انتظارات مردمِ دهدشت بحدی پایین آورده شود که تنها توقعشان آسفالت کوچه،نصب اسامی کوچه ها،گذاشتن سطل زباله یا روشنایی پارکها و فضای سبز باشد و چند ده کیلومتر دورتر شهری مانند گچساران روز به روز پیشرفت کند و مردمانش انتظار استان شدنِ شهرشان را داشته باشند.

اگر قادر به انجام کار نیستید استعفا دهید که این هم برای آخرت شما بهتر است هم برای دنیای مردم!
عزیزانِ مسئول؛بدانید دقیقه به دقیقه ای که شما زمام امور شهر را در دست دارید حق الناسی ست بر گردن شما اگر ذره ای کوتاهی کنید جواب شما را خدا خواهد داد.

به دادِ دهدشت برسید که لیاقتِ دهدشت و دهدشتی نه چنین است!

در آخر باید بدانیم که مسئول تمام نابسامانی ها و عقب ماندگی های موجود مردمی هستند که در زمان انتخابات چشمهای خود را بسته،یا رای نمیدهند یا به کسانی رای میدهند که کوچکترین لیاقتی برای نشستن بر برخی صندلی ها را ندارند.

مردم عزیز دهدشت ،آگاهانه رٱی دهید.

حال شهر من خوب است   اما   تو باور نکن

یاسر هادی پور

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/An9g3

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری