اخبار سراسری

مسولیت جدید حاج عدل هاشمی پور

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

مسولیت جدید حاج عدل هاشمی پور

نظر به توانایی های مهندس عدل هاشمی پورمدیر عاملی پتروشیمی اندیمشک به ایشان سپرده شد

جایگاه جدید حاج عدل هاشمی پور


ندای کهگیلویه و بویراحمد/مهندس عدل هاشمی پور عضو هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی کیمیا اندیمشک در جلسه ایی با رأی قاطع اعضاء بعنوان رئیس هیئت مدیره این واحد پتروشیمی انتخاب گردید.

هاشمی پور پس از انتصاب به عنوان رئیس هیئت مدیره در بازدیدی میدانی فاز توسعه ای این واحد پتروشیمی را مورد بررسی قرار داد .

 
 هاشمی پور در کارنامه کاری خود نایب رئیسی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در دوره دهم و مسئولیت اجرایی بسیاری از پروژه های مهم کشور را دارد که از تجارب ارزشمند ایشان در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی استفاده شده است .

 ازجمله خدمات ماندگار حاج عدل هاشمی پور می توان به، برنامه ریزی و کمک به گازرسانی به مناطق صعب العبور دیشموک و قلعه رئیسی (که قبل از ایشان متاسفانه کمترین توجه را به این مناطق داشتند ، سماجت و نگاه دلسوزانه به مناطق محروم کهگیلویه بزرگ وی را مصمم به خدمت رسانی به مردم آن منطقه کرده بود) ، پیگیری و تلاش برای فعال نمودن پتروشیمی دهدشت از دیگر اقدام های مهم ایشان دردوره نمایندگی ومسولیت در حوزه گاز و پتروشیمی بوده است .

 

از دیگر اقدام های مهم ایشان آوردن شرکت پتروپارس حهت راه اندازی پتروشیمی دهدشت و رفع محرومیت های بحای مانده از گذشته می باشد .

 

هاشمی پور در زمان عقد قرارداد ساخت پتروشیمی دهدشت با پتروپارس گفته بود : برنامه های بلند مدت اتخاذ شده در خصوص اجرای این پروژه عظیم صنعتی با وجود حضور شرکت پتروپارس که از قوی ترین سازنده های پتروشیمی در کشور است متوقف نخواهند شد و جوانان جویای کار به ویژه رشته های مرتبط آماده بکارگیری در پتروشیمی دهدشت در نیمه اول سال ۹۹ باشند

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/p3H9Z
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0