یادداشت ها

آشفته بازار رسانه ای

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

آشفته بازار رسانه ای

در این روزها که می طلبد همه برای حفظ آرامش چرام تلاش نمایند عده‌ای ناخواسته آتش بیار معرکه شده اند

کرونا و آشفته بازار رسانه ای
در پی تلاش های ستاد کرونا در شهرستان چرام و هماهنگی دستگاه ها مصوبات این ستاد با ریاست فرماندار فتاحی اصل برای اجرا ابلاغ می شود و مردم تنها کسانی هستند که گوششان بدهکار هیچ کس نیست و خود را پاسخگو نمی دانند.
از انصاف بدور است زحمات فرماندار،شبکه بهداشت و درمان ونیروهای نظامی و انتظامی و دیگر مدیران را دست کم گرفته و همه کاسه کوزه ها را بر سر فرماندار بشکنیم.
در پی اعلام تعطیلی عروسی انجام شده در القچین پس از اطلاع به محل رفته عروسی را جمع کردن و خواننده غیر بومی را نیز بازداشت نمودند.
تمام ماوقع از سوی نیروی انتظامی و دهیاری القچین و در نهایت فرماندار تایید گردید اما بجای خسته نباشید به این عزیزان که هدفی جز سلامت مردم ندارند انگ دروغگویی زده شود و چشم بر تلاش های شبانه روزی تمام مدیران ستاد کرونا بسته گردد .
اگر دستی به کمک دراز نمی کنیم حداقل نمک بر زخم نپاشیم و زحمات آنها را بر باد ندهیم.
این روزها هر ساز مخالفی نه تنها کمکی به اوضاع پیچیده شهرستان چرام نمی کند بلکه زحمات عده زیادی را بر باد داده و افکار عمومی منحرف می شود.
ستاد کرونا به فرماندهی فرماندار وشبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی و بسیج ودادستانی محترم همه و همه یک موضوع مد نظر شان است.
اول ایجاد امنیت روانی و اجتماعی برای مردم و همچنین اطلاع رسانی به آنان در خصوص پی آمدهای عدم توجه به پروتکل های بهداشتی که منجر به مرگ و میر های بیشتری در سطح شهرستان خواهد شد.
در این وانفسای همه گیری کرونای انگلیسی و حساسیت مدیران ارشد شهرستان چرام حادثه ایی تلخ و غمبار نیز رخ داده است که می طلبد همه برای حفظ آرامش مردمان تلاش نمایند.
رسانه نیز به عنوان بازوان دولت بیشترین توان خود را در این عرصه نشان داده است و منبعد نیز همچنان در کنار خادمین مردم خواهد ماند.

عده‌ای خواسته و یا ناخواسته آتش بیار معرکه شده و از وضعیت موجود استفاده ابزاری می کنند و کار را برای خدمت گذاران سخت تر.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Ff63R
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0