اخبار استان

اقتدار خود را در برخورد با مخلان ثابت کنید

ندای کهگیلویه و بویراحمد

اقتدار خود را در برخورد با مخلان ثابت کنید

درخواست تشکل مردم نهاد ندای فرهیختگان جوان از استاندار؛ سهل انگاری در تامین امنیت چرام قابل گذشت نیست

ندای کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چرام

با سلام
بی مقدمه به عرض میرسانیم ، تصاویر ارسالی شهروندان و مردم متمدن شهرستان چرام مبنی بر نزاع و درگیری طایفه ای برایمان دردناک ، غیرقابل تحمل و باور بود که با اینهمه تبلیغات من باب امنیت عمومی در کنار اقتصاد بسیار ضعیف دولت ، حال میبایست در این بهبوهه جنگ اقتصادی و ضعف در ساماندهی وضعیت معیشتی شاهد پر پر شدن کسانی باشیم که تنها امید و پشتوانه خانواده ای هستن که وضعیت حال را برایشان قابل تحمل میکند .

لذا سهل انگاری و سست پنداشتن اموارت امنیتی ، این روزها برای هیچکس قابل تحمل نیست و انتظار آن میرود تا با خاطیان و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی و آسایش شهروندان فهیم شهر چرام برخورد شود و از قصور مجریان و متولیان امر نیز گذستی حاصل نشود تا با برخورد قاطعانه دیگر شاهد اینگونه برادر کشی در منطقه‌ای که تمدن و مردمانش سمبل رشادت و دلیری در جبهه ها و خونگرمی آنان زبانزد مردم ایران است ، نباشیم .
لیکن تمامی اقدامات مجریان و متولیان امنیت عمومی را ، مردم رصد خواهند کرد و در این باره عملکردتان را مورد ارزیابی قرار خواهند داد تا ضعف و قوت شما را پشت به پشت در تاریخ این خاک به ثبت برسانند .
امید است در روزهای آتی گزارشی در خور شأن جایگاهتان از دریچه رسانه ها منتشر گردد تا مردم استان و خصوصا شهر چرام حضور شما را در استان قوت قلبی برای خود بدانند .

والسلام علیکم و رحمه‌الله 
سازمان مردم نهاد ندای فرهیختگان جوان
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/r9A5W

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری