پیام

پیام نوروزی مراد مرادی پور مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده

 پیام نوروزی   مراد مرادی پور مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده

بسم الله النور یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ.

ندای کهگیلویه و بویراحمداز لنده ؛فصل بهار فرصتی ارزشمند برای حمد و سپاس خداوند و مشاهده قدرت لایزال الهی در زنده کردن طبیعت و فرصتی است برای اندیشیدن در نو شدن و حرکت بسوی تکامل و پیشرفت روز افزون انسان و جامعه است.

سال 1400 را در حالی آغاز می کنیم که در سال گذشته به یاری پروردگار و با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و دستورالعمل های ابلاغ شده از سمت ریاست محترم بنیاد مستضعفان و مدیر عامل محترم بنیاد علوی و همت جهادی و شبانه روزی همکاران محترم خود در نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده ، شاهد دستاورد ها و آغاز بکار پروژه های زیر ساختی مهم در شهرستان لنده در حوزه های بهداشت و درمان ،راه،کشاورزی،آموزش و پرورش و... بوده ایم و امیدواریم از این پس این روند با همیاری و همکاری مردم فهیم شهرستان لنده و مسئولین ادامه یابد.

اینجانب ضمن تقدیر و قدردانی از تلاش های همه همکاران و همدلی و همراهی مردم شریف شهرستان لنده ، اعیاد شعبانیه ، آغاز سال نو و بهار طبیعت را که نشانه قدرت ذات خالق یکتاست را به مردم شریف شهرستان لنده خانواده های محترم شهدا و ایثار گران تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم که در سال جدید در کنار همکاران و مسئولین گام دیگری در رفع محرومیت از چهره لنده عزیز و زیبا برداریم بر خود لازم می دانم از امام جمعه محترم و فرماندهی محترم سپاه ناحیه لنده ، ادارات دولتی و گروه های جهادی که در مسیر پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده در سالی که گذشت با ما همدل و همراه بودنده تقدیر و تشکر نمایم. مراد مرادی پور مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Pw58F

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0