یادداشت ها

جفا در حق هم استانی

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

جفا در حق هم استانی

متاسفانه در این استان هر کسی پست مدیریتی بدست می آورد همه بجای تشویق تخریب می کنند

یک انتصاب و این همه حسادت
من هیچ گاه دکتر اسدی پور را ندیده ام ولی از کارنامه ای که در سالهای گذشته از ایشان اطلاع دارم و سازوکار هلدینگ و چگونگی پیشرفت در این مجموعه عریض و طویل رابخوبی می شناسم و می دانم تا مدارج مهم را یکی یکی پشت سر نگذارید نمی توانید یکمرتبه از پله اول به پله آخر برسی، در طول سالهای خدمت در هلدینگ می بایست شایستگی خود را به منصه ظهور رسانده و امتیازات لازم را کسب کنید تا شاید بتوانید پست جدید و یا بالاتر را از آن خود نمایید، قطع به یقین دکتر احسان اسدی پور مراحل ذکر شده را یکی یکی کسب کرده که سران هلدینگ رای به مدیریت ایشان داده اند.
هر انتصابی نه به امر من می آیدو نه به نهی تو می رود آنکه تصمیم گیری کرده چنین انتصابی را به سرانجام برساند همه ی جوانب کار را سنجیده و سپس اقدام کرده است.
براستی اگر شمای نوعی انتخاب می شدید باز هم چنین وامصیبتای سر می دادید و یا چنان روزمه ایی نشر می دادید که هیچ کس را مثل خود نمی دانستید.
چرا هر وقت یکی از فرزندان این استان پستی نصیبش می شود بسرعت برق قلم ها از نیام بیرون آمده و شروع به سلاخی کسی می کنند که هنوز مهر انتصاب اش خشک نشده است.
چرا اینقدر تنگ نظرانه نگاه می کنیم، به عوض تخریب چرا تشویق نمی کنیم.
متاسفانه در این استان تا بوده همین بوده و هر کسی جایگاهی نیافت اولین کاری که می کند این است که، چرا نصبب فلانی شد، شما سنگ خودتان را به سینه بزنید با تخریب دیگران راهی برای شما باز نخواهد شد بلکه در منظر عموم هم نگاه کم بینی شما شناخته تر می شود و این به ضرر خودتان است و بس.
همانطور که در مطلب قبل هم گفتم هیچ کس را یلخی انتخاب نمی کنند باید از فیلتر های بسیاری عبور کند تا بتواند بر منصبی تکیه زند، تقلای بیهوده جز هدر دادن وقت مردم سودی نخواهد داشت.
عرض خود می بری و زحمت ما می داری.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Yb2k8
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

2 ماه قبل همشهری جوان

با سلام و عرض ادب خدمت نگارنده مطلب فوق و تشکر از قلم سلیس و منصف شما ، جناب دکتر اسدی پور شخصی پر انگیزه جوان متعهد و با تجربه در صنعت پتروشیمی میباشد که کارنامه درخشان ایشان گوهی ایست بر این موضوع با اروزی توفقیق و سلامتی برا ایشان