اخبار سراسری

بیان خصوصیات شهید سلیمانی از زبان همرزمانش

بیان خصوصیات شهید سلیمانی از زبان همرزمانش

او فرماندهی مطیع رهبری و نابغه ایی سیاسی ، اعتقادی و دینی بود

خصوصیات شهید سلیمانی از زبان همرزمانش 
مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روز چهارشنبه هیجدهم دیماه در حسینیه فاطمه زهرا سلام اله علیها به همت نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی حاج عدل هاشمی پور برگزار گردید. 
در این مراسم که جمع کثیری از مردم خداجوی وحق شناس کهگیلویه گرد آمده بودند بعد تلاوت زیبایی از قرآن مجید مداحان با اشعار مذهبی شهادت سردار دلها را به حادثه کربلا گره زدند و مردم سینه زنان در سوگ شهید سلیمانی زاری و مویه کردند. 
سردار وهابی از همرزمان فرمانده قلوب حاج قاسم سلیمانی به بیان خصوصیات بی نظیر این فرمانده مقاومت پرداخت و گفت :
-  شهید سلیمانی سربازی جان برکف ، مطیع محض رهبری ، قهرمان جهانی مقاومت ، ومعتقدی بی بدیل راه امام راحل بودند. 
ایشان در ادامه افزود :
-  از همه ابعاد نظامی شهید سلیمانی سخن گفته شد اما او فقط نظامی ورزیده نبود بلکه نابغه ی سیاسی ، فرهنگی ، اعتقادی و دینی بود ، او مشکل گشای مشکلات کشورهای منطقه و بین گروههای مختلف شیعه اتحاد بوجود آورد و با نام محور مقاومت در مقابل خبیث ترین آدمها ایستاد وایستادگی را ایجاد نمود. 
وهابی همچنین بیان کرد :
-  او کوچه به کوچه و خانه به خانه در مقابل داعشی که قصد داشت بعد از تصرف سوریه و عراق بسراغ ایران بیاید ایستاد وریشه آنرا خشکاند ، او فرماندهی امام شناس بود وتوانست بین گروههای مختلف مقاومت با زبان واعتقاد های گوناگون وحدت ایجاد کند و فرماندهی آنرا بعهده بگیرد. 
سردار وهابی چنین ادامه داد :
-  سالهای باید بگذرد تا شهید سلیمانی وارزش های او شناخته شود ، به تعبیر رهبری شهید سلیمانی می تواند در روز محشر از شیعیان شفاعت نماید ، او چنین جایگاه رفیعی دارد. 
وهابی به بی ریا بودن شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت :
-  او عاشق ولایت و اهلبیت بود و بسیار خاکی ، همراه نیروهایش در خط مقدم مقاومت قرار می گرفت تا نیروهایش احساس جدا بودن از وی نداشته باشند. 
امریکا اورا دشمن شماره یک خود می دانست و همواره در صدد بود که اورا ترور نماید او بهنگام رویا رویی با مردم بدون محافظ بین جمعیت حاضر می شد همچنان که در سیل خوزستان حضور یافته و دست پیرمرد خوزستانی را بوسید تا او احساس تنها بودن نکند. 
شهادت حاج قاسم سلیمانی ملت ایران را یکپارچه نمود و خون او نیز کلید اتحاد وهمدلی میان ملت مسلمان ایران شد ، خروش خودجوش مردمی حکایت از جایگاه مسئولینی دارد که در قلب مردم جای دارند و از مردم جدا نیستند و همانند مردم عادی زندگی می کنند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Ag54H
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری