بین الملل

یادبود سردارشهید سلیمانی در چاروسا+(تصاویر)

یادبود سردارشهید سلیمانی در چاروسا+(تصاویر)

سردار صفوی :سردار سلیمانی تنها یک مرد بزرگ ایرانی نبود بلکه سلیمانی یک مرد بزرگ برای جبهه مقاومت و جهان اسلام بود

به گزارش پایگاه خبری ندای کهگیلویه وبویراحمد  از چاروسا، با حضور اقشار مختلف مردم و مسؤولان چاروسا مراسم سومین روز شهادت علمدار ولایت و سردار سرافراز مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

در این مراسم معنوی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی، مردم خون‌خواهی و انتقام سخت از دشمن و پایداری در مسیر مقاومت را از مسؤولان مطالبه کردند. 
این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن آغاز و سپس امام جمعه قلعه رئیسی خیر مقدم و سپس فرمانده تیپ شهرستان گناوه و همرزم شهید سلیمانی در سوریه پشت تریبون رفتند وبه تبیین نقش شهید حاج قاسم سلیمانی در تداوم جبهه مقاومت و تلاش ایشان در جهت وحدت و همبستگی اسلامی در جهت مبارزه با استکبار جهانی پرداختند و بر ضرورت استمرار راه این شهید والا مقام تأکید کردند.

ازدحام جمعیت در این مراسم به حدی بود که مسجد جامع شهر قلعه رئیسی در دو طبقه تکمیل شد.
سردار صفری در این مراسم با تقدیر از حضور و برگزار کنندگان این گونه برنامه ها به نقش ارزنده سردار سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس اشاره و بیان کرد: نقش ارزنده سردار سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست و توانست با فرماندهی با تدبیر در هشت سال دفاع مقدس اقتدار نظام را به نمایش بگذارند.

فرمانده تیپ امام رضا(ع) شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی تنها یک مرد بزرگ ایرانی نبود بلکه سلیمانی یک مرد بزرگ برای جبهه مقاومت و جهان اسلام بود و سردار سلیمانی تنها در برنامه های نظامی شرکت نمی کرد بلکه ابعاد مختلفی داشت و ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و بین المللی تاثیر داشت
وی افزود: زمانی که داعش جنگ را شروع کرد مثل هشت سال دفاع مقدس امکاناتی نداشتیم به همین نحو در جنگ با داعش کشورما امکاناتی محدودی داشتند اما تدابیر سردار سلیمانی بر آنها غلبه شد و شک نکنید که توکل بر خدا و ولایت مداری سبب شد تا سلیمانی در تمامی ابعاد موفق باشد و درود بر مردم بزرگ ایران که این قدر با شکوه قدردان فرزند خود باشند و مردم نشان دادند اگر مسئولی برای آنها قدم بردارد برای آن مسئول حتی حاضران جان دهند.

صفری تاکید کرد: هر جای که کشور به این سردار نیاز داشت با تمام توان حضور پیدا می کرد و موفق می شد و ولایت مداری سردار سبب شد تا سلیمانی عزیز و محبوب شود و تلاش شود تا نکند این اتفاق سبب دو دستگی در کشور یا جهان اسلام شود.
در پایان این مراسم با مداحی پرشور و محلی مردم عزاداری بسیار باشکوهی را برگزار کردند.

بعد از برگزاری مردم با توزیع نذری و توزیع بیش از هزار پرس غذا بر روی یک سفره نشسته و وحدت و انسجام خود را به جهان اعلام کردند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Bt59E

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری