سیاست

انصراف فرماندار اسبق کهگیلویه از کاندیداتوری این شهرستان (+تصویر)

انصراف فرماندار اسبق کهگیلویه از کاندیداتوری این شهرستان (+تصویر)

ابراهیم جعفری، فعال سیاسی اصولگرای کهگیلویه بزرگ و فرماندار اسبق کهگیلویه که برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه بزرگ اعلام کاندیداتوری کرده بود با انتشار بیانیه‌ای انصراف خود را اعلام کرد.

ابراهیم جعفری، فعال سیاسی اصولگرای کهگیلویه بزرگ و فرماندار اسبق کهگیلویه که برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه بزرگ اعلام کاندیداتوری کرده بود با انتشار بیانیه‌ای انصراف خود را اعلام کرد.


ابراهیم جعفری در گفت و گویی انصراف خود را تأیید کرد و گفت: با توجه به روند انتخابات در کهگیلویه کناره گیری را مصلحت دانستم و حاضر به ارائه توضیحات بیشتر در این خصوص و چگونگی روند انتخابات در کهگیلویه نشد.
ابراهیم جعفری در روز ثبت نام برای کاندیداتوری مجلس در گفت و گو با رسانه‌ها در پاسخ به سوالی مبنی بر مقایسه عملکرد نمایندگان کهگیلویه اعلام کرده بود: «هر چه داریم بعد از انقلاب هست، نمایندگان به اندازه خود زحمت کشیدند ما باید از آنها تشکر کنیم اما به نظر بنده موفق‌ترین نماینده آقای بزرگواری بود چون به منافع عمومی توجه می‌کرد.»
همچنین نهضت مردمی جوانگرایی و تحول  که در 11 مردادماه 98 اعلام موجودیت کرده است از حامیان ابراهیم جعفری بود.
متن بیانیه انصراف ابراهیم جعفری به شرح زیر است:
«مردم شریف حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده
با سلام و دعای خیر
ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به استحضار می‌رساند در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص عمل به گام دوم با مشورت و صلاحدید جمعی از فرهیختگان و فعالان سیاسی حوزه انتخابیه تصمیم به حضور در انتخابات با شعار تحول و کارآمدی گرفتم؛ اما روند انتخابات به گونه‌ای پیش رفت که ادامه حضور در صحنه را مصلحت ندیدم.
لذا ضمن احترام به همه هواداران عزیز به خصوص جوانان و روحانیت حوزه انتخابیه و تشکر و سپاسگذاری از همدلی و همراهی آنان و به منظور جلوگیری از تشتت آرا جریان انقلابی کناره گیری خود را از کاندیداتوری انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اعلام می‌دارم.»


«اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا»


ابراهیم جعفری

 

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/f9G6W

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری