اخبار سراسری

حمایت مجدد بانوان از سردار هاشمی

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

حمایت مجدد بانوان از سردار هاشمی

زنان وبانوان چرام در نشست دیگری پیوستن خود به طرفداران سردار هاشمی اعلام نمودند

حمایت بیدریغ از سردار هاشمی  ادامه دارد 
در پی نشست های مختلف و گوناگون در شهر چرام و پیوستن اقشار مردم به جبهه حمایت از سردار هاشمی گروهی دیگر از بانوان وزنان فرهیخته و هوشیار چرام پیوستن خود به اردوگاه طرفداران نماینده مردمی و دوستداشتنی را اعلام نمودند. 
ابتدا دکتر آخش به شایستگی های عدل هاشمی نسبت به دیگر رقبا اشاره کرد و همچنین به میزان عملکرد سردار نسبت به هم کیش های او در ادوار گذشته نیز توجه نمودند ، وی از زنان وبانوان درخواست نمود همچون مردان در گرمی عرصه انتخابات بکوشند. 
در نشستی که شامگاه  دوازدهم دیماه در یکی از منازل چرام برگزار گردید خانم عبادالهی مشاور بانوان سردار هاشمی پور طی سخنانی زنان وبانوان را به تشریک مساعی وتلاش مضاعف در عرصه انتخابات ترغیب نموده و اینگونه عنوان کرد :
-  زنان باید الگوی شان فاطمه زهرا وبی بی زینب کبری س، باشد که اسوه صبر و مقاومت وبردباری محسوب می شوند وبا تاسی به این دو بزرگوار راه دین و حقیقت را در پیش گیرند. 
وی در ادامه افزود :
-  زنان در تمامی عرصه ها باید خودرا به اثبات برسانند ومنفعل نباشند ، آنان نیمی پویا از جامعه را تشکیل می دهند. 
خانم دکتر عبادالهی همچنین به تلاشهای نماینده مردمی مجلس شورای اسلامی حاج عدل هاشمی پور اشاره کردند و ابراز داشتند :
-  در مدت زمان کمتر ازچهار سال میزان تاثیر گذاری کارهای عمرانی و زیر ساختی از مجموعه تمامی سالهای بعد از انقلاب بیشتر است و این نشان از دغدغه نماینده برای برون رفت از محرومیت منطقهٔ کهگیلویه و دیگر شهرستانهای منطقه است. 
عبادالهی در پایان سخنان خود گفت :
- انتظار داریم از زنان وبانوان چرام تا رسیدن به نتیجه نهایی که همان پیروزی سردار می باشد ذره ایی کوتاه نیامده وپای کار باشند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/q6NFg
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری