اینقدر مردم را «خر» نکنید‌

سعید آتش بار

در فضای عمومی و رسانه ای شنیده می شود که تعدادی از نامزدهای حوزه های انتخاباتی استان‌کهگیلویه و بویراحمد، برای جلب اقبال مردمی، دست به هرکاری می زنند.

اینقدر مردم را «خر» نکنید‌

در فضای عمومی و رسانه ای شنیده می شود که تعدادی از نامزدهای حوزه های انتخاباتی استان‌کهگیلویه و بویراحمد، برای جلب اقبال مردمی، دست به هرکاری می زنند.

از توزیع  پول و وعده استخدام و انتقال محل خدمت سربازی و نادیده گرفتن قانون و‌حقوق نظام در ادارات، تا تضیع حقوق بخش زیادی از مردم .

اولاً ،مسئولین دولتی و رؤسای ادارات به هوش باشند که در نشست های روزانه و‌شبانه ی هیچ نامزدی،بویژه نامزدهای همسو با دولت مستقر و آنهم با خودروهای دولتی حضور پیدا  نکنند و از امکانات و‌اختیاراتشان بنفع نامزدهای مطلوبشان سوء استفاده نکنند که توسط جوانان انقلابی و رسانه ها  رصد می شوند و 
این را بدانند که دولت بعدی بفضل الهی دولتی انقلابی خواهد بود و یا اقل ان،دولتیست که با  مخالف مشی سیاسی دولت فعلیست، و ان ها را عزل خواهیم کرد و بدلیل این تخلفات با ان ها بر خورد خواهد شد.
در روز روشن، بخشی از مسئولین در نشست های انتخاباتی نامزد مشخصی حاضر می شوند و با وقاحت تمام در صفوف اول هم می نشینند!!
ادم احساس می کند این استان،صاحب ندارد.

دوماً، اقایان غلط می کنند که در این ایام،جهیزیه توزیع می کنند.ان خَیِّر و سرمایه دار تهرانی و...، غلط می کند که امکانات را در اختیار این گرگ های سیاست‌باز می گذارند تا مردم را استثمار کنند.
اقایان اینقدر با مردم بازی نکنند‌
اینقدر مردم را « خر»نکنید‌
شما حق ندارید فرهنگ سیاسی منطقه ی ما را به لجن بکشانید‌،
شما حق ندارید فضای انتخابات را کثیف کنید‌
اگر به این کار ادامه دهید و با حیثیت ملت و نظام بازی کنید، جوانان ازاده ی انقلابی،حیثیت شما را در فضای عمومی خواهند ریخت.

چرا علما و نخبگان و متولیان دین و انقلاب خفه خون گرفتند.!
انوقت همین دوستان،با انفعال کامل از وضع موجودمی نالند و از عدم امکان حضور خوبان در صحنه می گویند و در کمال تعجب، در انتها نیز به همین اَشرافِ مستثمر و سیاست باز رأی می دهند!!!
شما چه عنصر دینی و‌انقلابی و دغدغه مندی هستی که نان دین و‌نظام را می خوری و نامی کسب کردی و حاضر نیستی درراه حقیقت ودفاع از حیثیت دینی ملت خرجش کنی!!
به اقایان هشدار می دهیم که جوانان اتش به اختیار ازاده، شرفتان را خواهند ریخت اگر به این رویه ی بی شرفانه ی توزیع جهیزیه و پول و سایر لجن کاری هایتان ادامه دهید.لینک کوتاه: n-kb.ir/y8HBs

نظرات کاربران 1 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد