مجلس خانه ملت است ،نه خانه ارباب رعیتی

الحق و النصاف " ملتی که تاریخ نخواند ، نخواهد که اسطوره ها و دَلیران و دِلبران خود را بشناسد ؛ محکوم به تکرار تاریخ خواهد شد .

مجلس خانه ملت است ،نه خانه ارباب رعیتی

مجلس خانه ملت است ، 
               نه خانه ارباب رعیتی

الحق و النصاف " ملتی که تاریخ نخواند و نخواهد که اسطوره ها و دَلیران و دِلبران خود را بشناسد ؛ محکوم به تکرار تاریخ خواهد شد . 
قائم مقام کُشی و اَمیرکبیرکُشی ؛ این روزها چه مَلموس و چه ناجوانمردانه تِکرار می شود در کهگیلویه بزرگ ، به فرمان هم آنهایی که فریاد عزّت عزّتشان گوش فَلک را کَر کرده است .
همانهایی که با شعار عزّت کهگیلویه بزرگ " بازهم مغلوب  هوای نفس و تشنه قدرت " پای به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی گذاشته اند و کماکان خانه ملّت را ، خانه ارباب و رعیتی خود می دانند .
همانهایی که ثَمره سالها حضورشان در خانه ملت در اوج سالهای شکوفایی اقتصادی ، خانه خَرابی و هِجران و هجرت مردمان کهگیلویه بزرگ بوده است .
همانهایی که می گفتند : غیرممکن است شعله های گاز به سرمای سوزان و مردمان رَنجور کلات و دیشموک و قلعه رئیسی برسد . ولی امروز سَرزده و غیرمنتظره به خانه همان مردمان می روند و کنار شعله های زرد و آبی بخاری گازی میتینگ انتخاباتی می گیرند . 
در سال ۱۳۹۸ و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی ؛    تنها و تنها یک دلیل باعث این همه تنفر و حسادت از حاج عدل هاشمی پور در جبهه رقیب شده است .
چون ؛ هاشمی آمد و توقعات مردم را بالا برد و با صدای بلند در تمام تریبونها اعلام کرد : مردم کهکیلویه بزرگ ؛ خواسته و ها انتظاراتتان را بالا ببرید ، و از خادم خود در خانه ملت طلب پتروشیمی ، سَد ، فرودگاه و کارخانه سازی بکنید نه طلب آرد و نان یا پَتو و موکت .
حاج عدل ؛ با نیت آمد نه با شعار .
با نیت پتروشیمی در اولین حضور خود در خانه ملت ، با درایت و دیسیپلین سیاسی به عنوان نائب رئیس مهمترین کمیسیون مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته نفت ، گاز و پتروشیمی انتخاب شد . تا بزرگتربن آرزوی زندگیش که احداث پتروشیمی در محرومترین نقطه کشور است را به سرانجام برساند و بار سنگین فقر ، بیکاری و محرومیت را از دوش مردمان شریف کهگیلویه بزرگ بردارد . 

با نیت احداث پتروشیمی و فسفات آمد ، و گردن خود را زیر تیغ نقادانه جوانان تحصیلکرده کهگیلویه بزرگ گذاشت . که مادامی که من هستم و شما هستید از بنده طلب پتروشیمی و فسفات را بکنید . 

کاش عالیجناب عزّت طلب ؛ لطف بفرمایند و پیش از هر اقدام دیگری با حضور رسانه های سمعی و بَصری ، جوابگوی فرزندان ، دانشگاهیان و نُخبگان دَربِدر شده کهگیلویه بزرگ از پَس سالیان دراز ، رنج و فقر و بُن بست و محرومیت باشند که دقیقآ از کدام عزّت سخن می گویند ، از کدام عزّت مایه می گذارند و برای برگرداندن کدام عزّت ،  منّت بر قامت نیمه جان کهگیلویه بزرگ می گذارند .

آری ! جناب آقای حاج سید محمد موحد 
کاندیدای عزّت طلب کهگیلویه بزرگ .
من جوان ؛ سالهاست که عزّت را ؛ بر بلندای دَشتروم و تَنگاری یاسوج می بینم . همانجا که نوشته است کارخانه سیمان کهگیلویه ، سهامی خاص 

افلاطون میگوید :
هیچکس به اندازه کسی که حقیقت رو میگوید مورد تنفر  واقع نمیشود .

در پناه حق .

انتشار مطلب به معنای تایید  تمام یا قسمتی از آن نمی باشد ، سایت هیچگونه موضع گیری مثبت ومنفی در مقابل مطالب ارسالی ندارد .
م . علیپورنژاد .لینک کوتاه: n-kb.ir/n4Z7Y

نظرات کاربران 1 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد