پیام

وقتی نقطه_ضعف یک نماینده به عنوان نقطه_قوت برجسته شود !!

وقتی نقطه_ضعف یک نماینده به عنوان  نقطه_قوت برجسته شود !!

چندی پیش رسانه_های_وابسته_به_نماینده کهگیلویه که از رسالت ذاتی خود فاصله گرفتند ، دیدارهای مردمی حجة الاسلام موحد را به عنوان نقطه قوت قلمداد کردند

 

ندای کهگیلویه و بویراحمد ؛واکنش سازمان مردم نهاد ندای جوان به خبر رکورد ملاقات‌های مردمی نماینده کهگیلویه بزرگ ؛چندی پیش رسانه_های_وابسته_به_نماینده کهگیلویه که از رسالت ذاتی خود فاصله گرفتند ، دیدارهای مردمی حجة الاسلام موحد را به عنوان نقطه قوت قلمداد کردند ، این مراجعات که هم در تهران و هم در شهرستان  کهگیلویه بازخورد جالبی داشت به همه چیز پرداخته جز آنکه بیان شود علت_این ازدحام مراجعین چیست ؟

 و چرا در شهرستانی از پنجمین استان محروم کشور ، این مراجعات از هر جای دیگری بیشتر است ؟

شاید نمایندگان حوزه تهران ری و شمیرانات با آنهمه جمعیت به نسبت ، این میزان مراجعه کننده را نداشته باشد ، اما مخاطب با یک محاسبه ساده در میابد که این میزان مراجعات از روی استیصال و ناامیدی در منطقه ای است که قریب به نیم قرن در انقلاب اسلامی محروم ماند ، و در ادامه قریب به پنجاه درصد این نیم قرن را حجة_الاسلام_موحد نماینده آن مردم در مجلس شورای اسلامی بود .

خروجی و بازدهی نماینده تنها آنجا روشن می‌شود که مراجعات کمتر باشد اما رسانه ها با شانتاژ تبلیغاتی سعی دارند تا موضوع را وارونه جلوه دهند .

شکی نیست که محبوبیت نماینده کنونی تنها به جهت تخصصشان در دیدارهای چهره به چهره است و به همین خاطر است که زیرساخت های صنعتی و معدنی شعارهایی بود که هیچ وقت محقق نشد ، اشتغال جوانان سکوی رسیدن به صندلی سبزی بود که تنها نقطه امید جوانان بود ، بهبود معیشت مردم حرفی بود که دل مردم صادق و محروم روستاهای شهرستان را ترغیب به انتخاب مجدد حجة الاسلام موحد کرد .

شاید این روزها مردم روستاهای شهرستان های چهارگانه ، نیاز به توجه و حضور میدانی سید محمد موحد بیشتر دارند تا لمس وضعیت بغرنج آنها یادآور چند دور گذشته و وعده های بر زمین مانده ایشان شود .

 

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/d7FKp

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0