یادداشت ها

هوشیار باشید/درخواست های مردمی از نماینده کهگیلویه سند و مدرکی در دست اطرافیان برای روز مبادا

هوشیار باشید/درخواست های مردمی از نماینده کهگیلویه سند و مدرکی در دست اطرافیان برای روز مبادا

متأسفانه شبکه های مختلف اجتماعی محل تاخت و تاز و گاهی محل تسویه حساب هایی نیز می گردد که شلوغی راهروهای دادگاه و پلیس فتا بر این امر صحه می گذارد.

ندای کهگیلویه و بویراحمد یادداشتی به قلم عیسی دیوجام  

بی شک، نماینده ای که از سوی مردم به عنوان نماینده در مجلس شورای اسلامی انتخاب می شود، نه تنها نماینده حوزه انتخابیه خود بلکه در سطح وسیع نماینده ملت (عموم مردم) می باشد نه فقط رأی دهندگانش و از طرفی نماینده، بسان پزشکی است که اسرار مردم در نزد او امانت است.
طبیعی است تمام افرادی که بیماری خاصی دارند هنگام طرح آن با پزشک، حاضر نیستند که حتی نزدیکان خود از نوع بیماری مطلع شوند.
کار نماینده و مواجهه و مراجعه ی موکلانش در نوع خود کمتر از مثال ذکر شده نیست و می شود گفت از جهاتی نیز حساس تر است که نیاز به بایگانی بهتر و بیشتر و عدم طرح دارد.
ماجرا در این پایین دست (کهگیلویه بزرگ) با توجه به بافت منطقه ای و تا حدود زیادی شناخت مردم از همدیگر جالب تر نیز می گردد.
عرف رایج و اشتباهی که نمایندگان در آن بی تقصیر نیستند این است که حتی اگر کسی گاو خود را هم گم کند لاجرم به نماینده مراجعه می کند تا مثلا تسریعی در پیدا کردنش صورت پذیرد.
از سوی دیگر فضای باز مجازی مزید بر علت می شود که به گونه ای که فردی در حال خرید سبزی است در آن واحد تصویر خود را از شهری که هزاران کیلومتر فاصله دارد، دریافت می دارد.
متأسفانه شبکه های مختلف اجتماعی محل تاخت و تاز و گاهی محل تسویه حساب هایی نیز می گردد که شلوغی راهروهای دادگاه و پلیس فتا بر این امر صحه می گذارد.
القصه؛ در این دیار باب تقابل هواداران نمایندگان ادوار و کاندیداهای مطرح، همواره مفتوح است و بخش عمده ی وقت کاربران شبکه های اجتماعي به همین مجادلات اختصاص می یابد.
طبیعی است که اینان برخی نزدیک به نماینده و نمایندگان هستند و برخی دور و طبیعتا عملکرد نزدیکان ، خاصه همراهان همیشگی به پای خود نماینده تلقی می شود و طبیعی و پذیرفتنی هم هست.
متاسفانه این موضوع پیرامون نماینده محترم کهگیلویه به شدت رواج دارد هیاهوی رسانه ایشان برخی را به رو کردن سندهایی که در اختیار دارد تهدید و یا مورد تمسخر قرار می دهد.
این فرد اگرچه همراه همیشگی نماینده نیست اما اینکه اصلاعات افراد را از کجا بدست می آورد محل سوال و ابهام است.
بعید است که جناب آقای موحد به چنین روشی رضایت داشته باشد اما رفتار نا سنجیده ی این فرد رسانه ذهن ها را به سمت نماینده ولو به درصد پایین سوق می دهد.
 
اینجانب در یکی از گروه‌های واتساپی موضوعی را بدون اینکه اسمی از نماینده بیاورم منتشر کردم که با عکس العملی خارج از شأن یک رسانه مواجه شدم.
راستی پیرامون نماینده چه می گذرد و اینان چقدر اختیارات دارند و به چه حقی با مردم ولو یک منتقد اینگونه برخورد می نمایند!!!؟؟؟
خ
بدعتی که در حال پایه گذاری است و بیم آن می رود که به فرهنگ تبدیل شود.!!!
حرفی باقی نمی ماند جر اینکه به حال این نماینده باید تأسف خورد.
عیسی دیوجام
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/q2X4D

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0