اخبار استان

طی حُکمی دبیر جریان مردمی عدالتخواه شهرستان لنده و عضو شورای مرکزی استان منصوب شد

 طی حُکمی دبیر جریان مردمی عدالتخواه شهرستان لنده و عضو شورای مرکزی استان منصوب شد

دبیر جریان مردمی عدالتخواه استان حاج فتاح بدری را به سمت «دبیر جریان مردمی عدالتخواه شهرستان لنده و عضو شورای مرکزی استان » منصوب کرد.

 

ندای کهگیلویه و بویراحمد؛ از یاسوج ؛طی حکمی از سوی دبیر جریان مردمی عدالتخواه استان ؛فتاح بدری به سمت «دبیر جریان مردمی عدالتخواه شهرستان لنده و عضو شورای مرکزی استان» منصوب شد.

متن این حکم به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر مطالبه گر و عدالتخواه جناب آقای حاج فتاح بدری

سلام علیکم ؛

 

احتراما ؛با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی در حوزه مطالبه گری و عدالت خواهی، به موجب این حکم به مدت یکسال به سمت « دبیر جریان مردمی عدالتخواه شهرستان لنده و عضویت در شورای مرکزی استان» منصوب می‌گردید.
انتظار می‌رود در راستای اصول و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و متابعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، بهره‌مندی از ظرفیت‌های قانونی، و رعایت منشور اخلاقی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد با درنظر گرفتن نکات زیر، همه‌ی تلاش و حمیت خود را درجهت تشکیل جریان مردمی عدالتخواهی شهرستان لنده و بسط گفتمان عدالتخواهی در مرحله‌ی نظر و عمل به کار ببرید؛

1- تشکیل شورای مرکزی جریان عدالتخواهی شهرستان لنده.

2- به جهت کشف و پیگیری مسائل و دردهای مردم و مستضعفین که از ولی‌نعمتان این انقلاب هستند ضروری‌ست که ارتباط مؤثر و مداوم خود را با آنان حفظ نموده و با راه‌اندازی کارگروه‌های تخصصی به مطالبه‌گری و پیگیری مسائل مربوطه بپردازید تا علاوه بر حل نمودن مصداق‌ها، بتوانید فرهنگِ کنش عدالت‌خواهانه و مطالبه‌گری صحیح و اصولی را در سراسر شهرستان لنده پایه‌ریزی نمایید.

3- تعامل خود را در راستای پیش‌برد گفتمان عدالتخواهی و مبارزه با فقر، فساد، تبعیض و بی‌عدالتی، برطبق اساسنامه‌ و مرامنامه ی جریان مردمی عدالتخواه، با نهادها، سازمان‌ها، تشکل‌ها و مجموعه‌هایی که در چهارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند، حفظ نموده و این مهم را به گونه‌ای پیش ببرید که باتوجه به توانمندی و اعتقاد دولت فعلی نسبت به تحقق آرمان‌ها، از مرتبه و عمقِ مطالبه‌گری و عدالتخواهی تشکیلات نه تنها کاسته نشود بلکه با جدیت و دقت مضاعف، این مسیر طی شود.

4- کشف، جذب، رشد و سازماندهی عناصر حر و آزاده‌ای که درد و دغدغه‌ی گفتمان عدالتخواهی را در سراسر شهرستان دارند مدنظر داشته و نسبت به تربیت و کادرسازی عناصر عدالتخواه اهتمام جدی نمایید، و همچنین نسبت به حفظ نیروی انسانی فعلی و جلوگیری از ریزش در جریان دقت لازم را بعمل آورید. 4-انفکاک و دوری از جریانات سیاسی محافظه‌کار، انحصارطلب، تمامیت‌خواه و اپوزیسیون‌منش را در دستور کار قرار داده و در همه حال به روشنگری پیرامون دوقطبی فقر و غنا-مستضعفین و مستکبرین-اسلام ناب و اسلام آمریکایی در مواجهه‌ی با این جریانات به جهت برملا ساختن هویت و عملکرد آنان بپردازید.

5- اعلام مواضع رسمی جریان در قبال مسائل روز و پاسخگویی به پرسش‌ها و تشریح برنامه‌ها و سیاست‌ها و اقدامات اجرایی در سطح شهرستان

6ـ ارتقای سطح تعاملات با رسانه ها و اصحاب رسانه و خبرنگاران به منظور بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌های رسانه‌ای در جهت اطلاع‌رسانی عملکرد جریان مردمی عدالتخواه شهرستان لنده و پاسخگویی به پرسش‌ها و ارتقای فرهنگ عمومی عدالتخواهی به منظور حمایت از اقشار مختلف مردم و رنج دیده و مستضعف در راستای اجرای سیاست‌های شفافیت و مطالبه گری و اصل امر به معروف و نهی از منکر و عدالت اجتماعی.

7ـ جلب مشارکت اقشار مختلف مردم، فعالان فرهنگی و اجتماعی، انجمن‌ها و تشکل‌ها در راستای بهبود عملکرد و همگرایی در تحقق عدالت اجتماعی و ارتقاء فرهنگ پرسشگری و مطالبه گری و تلاش برای رفع موانع آن.

8- تسهیل برقراری ارتباط مستمر مدیران کارگروه های تخصصی شهرستان با کارگروه های استانی.

9- ارائه گزارش عملکرد هفتگی و ماهانه به اینجانب و شورای مرکزی استان.

10ـ استفاده از ظرفیت‌های بالقوه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به منظور بهبود فرآیند اطلاع‌رسانی و جریان‌سازی‌های رسانه‌ای در راستای ارتقای فرهنگ عمومی مطالبه گری و عمومی کردن گفتمان عدالتخواهی.بدیهی است با عنایت به عضویت جنابعالی در شورای مرکزی استان مواضع رسمی جریان در آن شهرستان نیز همواره با هماهنگی شورای مرکزی استان خواهد بود. از خداوند منان آرزوی توفیق روزافزون برای حضرتعالی در این مسیر را خواستاریم به امید ظهور عدالت گستر گیتی

سیدناصر بدیسار دبیر جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و 

 

پایگاه خبری ندای کهگیلویه و بویراحمد از لنده ضمن تبریک به جناب آقای بدری برای ایشان آرزوی موفقیت می کند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/f6DHt

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0