کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

برگزاری اردوی تمرینی تیم های منتخب کاراته استان به میزبانی هیئت کاراته کهگیلویه دهدشت

ندای کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری اردوی تمرینی تیم های منتخب کاراته استان به میزبانی هیئت کاراته کهگیلویه دهدشت

اردوی تیمهای منتخب استعدادهای برتر، نوجوانان و جوانان کاراته استان با حضور25 کاراته‌کا از شهرستانهای مختلف استان در خانه کاتای کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد، مسئول هیئت کاراته شهرستان کهگیلویه گفت: اردوی تیمهای منتخب استعدادهای برتر، نوجوانان و جوانان کاراته استان  با حضور25 کاراته‌کا از شهرستانهای مختلف استان در دو بخش کاتا و کومیته مورخ 28 آبان 1400 به میزبانی شهرستان کهگیلویه درخانه کاراته دهدشت  برگزار شد و کاراته کاها زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداختند.

عادل پور افزود: اردوهای تیمهای منتخب کاراته استان با هدف آمادگی و شرکت در مسابقات استعدادهای برتر که بهمن ماه  1400 برگزار خواهد شد و همینطور انتخابی تیم های ملی پایه که اسفندماه برگزار میشود توسط هیئت کاراته استان پیش بینی شده است که تلاش هیئت کاراته استان براین است که اردوها به میزبانی شهرستانهای دارای بازیکن در ترکیب تیم منتخب برگزار شود.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده توسط هیئت استان و کادر فنی در ادامه و تا قبل از مسابقات کشوری کمپهای تمرینی مشترک با استان های صاحب نام کاراته به میزبانی استان پیش بینی شده است تا کاراته کاها بتوانند با آمادگی بالا در مسابقات پیش رو حضور پیدا کنند.

عادل پور گفت: تقدیر و تشکر می کنیم از اداره کل ورزش و جوانان، ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و هیئت کاراته استان و شهرستانها که نهایت همکاری را جهت برگزاری اردوی تیمهای منتخب کاراته استان داشتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/p8DPy

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0