کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

نشست خبری فرماندهی بسیج با خبرنگاران

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

نشست خبری فرماندهی بسیج با خبرنگاران

بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ناحیه مقاومت بسیج نشستی با خبرنگاران داشتند و برنامه‌های هفته بسیج را اعلام کردند

نشست خبری بمناسبت هفته بسیج
ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران چرام بمناسبت هفته گرامیداشت بسیج نشست خبری با خبرنگاران برگزار کرد در این نشست برنامه های در دست اقدام بسیج توسط فرماندهی ناحیه مقاومت سرهنگ پور بهشت توضیح داده شد.
در ابتدا اینگونه بیان کرد:
_ با درود به روح ملکوتی امام راحل و شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و بخصوص یکصد و سی و هفت شهید و آلاله بخون خفته شهرستان چرام .
وی در ادامه اهم برنامه ها را توضیح دادند:
_ در هفته بسیج بیش از دویست و پنجاه برنامه مختلف توسط پنجاه نواحی  مقاومت به اجرا در خواهد آمد از جمله تجلیل از پیشکسوتان بسیجی، تهیه بیست جهیزیه برای بیست عروس و داماد، توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های کم برخوردار، اعزام گروهای جهادی به روستاها و مناطق محروم شهرستان، اعزام گروهای پزشکی تحت عنوان شهید سلیمانی برای واکسیناسیون واکسن کرونا، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان، کمک به محرومین در ساخت سرپناه که در چرام دو سرپناه برای مردم ایجاد شده وتحویل آنها می شود، 
برنامه های متنوع در زمینه های گوناگون فضای مجازی ، نواختن زنگ بسیج در مدارس شهر و روستا، و ارتباط زنده تصویری با مقام معظم رهبری در سیزدهم آبان ماه، و دیگر برنامه ها که انشاالله بحول و قوه الهی صورت خواهد گرفت.
در این نشست نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت و مسئول حفاظت اطلاعات نیز حضور داشتند و فرماندهی از زحمات خبرنگاران در نشر اخبار سپاه پاسداران وبسیج قدردانی نمود.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/i2X3J
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0