چرا «بزرگواری» برای «عدل هاشمی‌پور» صحبت کرد، اما برای موحد نه؟

سخنرانی نماینده سابق کهگیلویه در مراسم ختم مادر عدل هاشمی؛

مراسم ختم مادر عدل هاشمی‌پور نماینده فعلی کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در دهدشت برگزار شد ​

چرا «بزرگواری» برای «عدل هاشمی‌پور» صحبت کرد، اما برای موحد نه؟

مراسم ختم مادر عدل هاشمی‌پور نماینده فعلی کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده عصر امروز (29 آذر ماه 98) در .
دهدشت برگزار شد.

حجت الاسلام محمد علی بزرگواری نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در این مراسم ختم به سخنرانی پرداخت و به گفت: فضای مجازی جولانگاه برخی رفتارهای کثیف است. لطفاً ما آخوندها را وارد این بازی‌های کثیف‌تان نکنید. آقای هاشمی پور نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده از من برای سخنرانی دعوت کردند. بنده هم بر اساس وظیفه‌ام که یک روحانی و طلبه هستم و هر کس از من دعوت کند، سخنرانی می‌کنم، الان اینجا آمده ام و سخنرانی می‌کنم. 
وی ادامه داد: موقع مراسم ختم فرزند برادر عزیزمان آقای موحد، حضور پیدا کردم، اما ایشان از من برای سخنرانی دعوت نکرد، بنده هم سخنرانی نکردم.
بخشی از صحبت‌های حجت الاسلام بزرگواری به شرح زیر است؛
جو انتخابات که میشه فضای جامعه ما از قدیم از چهل سال قبل که دیگه ماها نمی‌دانیم قبل از انقلاب انتخابات چگونه بود، حالا یا ما بچه بوده‌ایم یا نمی‌دانیم، بزرگ‌ترها می‌دانند. اما از این چهل سال انتقلاب که می‌فهمیم مخصوصأ تو مناطق ما جو انتخاباتی که میاد شایعات و دروغ‌ها.
مخصوصأ با این فضای کثیف مجازی.
ما آخوندها و روحانیت را وارد این بازی‌های کثیف تان نکنید، فضای مجازی، آن‌های که گروه قومی تشکیل داده این، آن‌های که سایت دارین، من آخوند (روحانی) هر کجا رسیدم باید حرف دین بزنم، باید حرف قرآن بزنم، تو همه مراسمات باید شرکت کنم، هر جا تعارف کردند حرف می‌زنم، هر جا تعارف نکردند ساکت می‌مانم.
برادر عزیزمان حاج آقا موحد فرزندشان از دنیا رفت، بنده رفتم جلو، ایستادم کنارش و در مراسم شرکت کردم تعارف نکردند، بنده نیز سخنرانی نکردم، اگر تعارف می‌کردند آنجا نیز صحبت می‌کردم.
اما بدانید از دیروز تا الان عده‌ای که ادعای دین می‌کنند حزب اللهی، اصول گرایی میگن آقا سخنرانی نکنید، گفتم چرا سخنرانی نکنم!
من آخوند (روحانی) اگر رفتم و تعارف کردند، (سخنرانی می‌کنم)، صاحب عزا سردار هاشمی پور نماینده مردم هستند، کاندیدا نیستند که، ایشان نماینده قانونی مردم هستند و در حال حاضر دارند به مردم خدمت می‌کنند همان طوری که گذشتگان نیز خدمت کردند.
بنده برم حرف دین بزنم، حرف قرآن بزنم، حدیث بخوانم، نروم بخوانم!؟
من گوش به حرف شماها میدم! من تو مجلس بهم گفتند حرف نزنید منطقه محروم هستید تا دیگران (تهرانی‌ها و اصفهانی‌ها) حرف بزنند، آنجا حرف زدم، چقدر پشت سر بنده حرف زدند و الان که مجلس اصل سخنرانی مرا بیرون داد و می‌فهمند که بنده چه گفته‌ام، الان به بنده زنگ می‌زنند و اظهار پشیمانی می‌کنند، من حرف حق زدم و گفتم بنده هر جا بروم حرف حق می‌زنم.
حالا تو بچه مسلمان ادعای حزب اللی داری!؟، ادعای اصول گرایی داری!؟ تو بخوای جلوی من را بگیری!؟
بنده میرم در مجلس آقای هاشمی پور صحبت می‌کنم و اگر خدای نخواسته کاندیدای مطرح نه کاندیدای که فقط می خوان اسم بنویسند کاندیدای مطرح، اگر مادرشان یا پدرشان یا شخصی از خانواده‌شان فوت کرد و مرا دعوت کردند می روم آنجا و صحبت می‌کنم.
از حرف حق و از حرکت حق هیچ کس نباید بترسد، باید ببینید خدا چه گفته، این سوره لقمان هست، یک سوره از قرآن به اسم لقمان هست.
اگر ما بخواهیم به این حرف‌ها گوش بدیم.
سردار هاشمی پور، نماینده مردم شما الان گیوه‌تان را بالا کشیده‌اید و الان نماینده‌اید بنده کاری به کاندیدا بودن ندارم، آینده را خدا می‌داند. و خدا به دل مردم می‌گذارد که به کی رأی دهند، اما الان شما لنگ گیوه‌تان را بالا کشیده‌اید، برای مردم کار کنید و آن هم کارهای زیر بنایی.
هر کس هر حرفی که می‌خواهد میزند، شما گوش ندین، شما کار خودتان را انجام بدهید.
بنده ۸ سال از این حرف‌ها شنیده‌ام، آخر ۴ سال اول که شد گفتند که بنده رأی نمیاورم، بعد که آمدم در صحنه دیدم که ۶۵ هزار رأی آوردم ۲۵ هزار رأی از دور قبل بیشتر رأی آوردم.
مردم کارها را دیدند، هرکس (صدها نفر) از جاده آسفالته باغچه سادات _سرفاریاب که می‌روند، صدها و هزاران نفر دیدند که زنگ می‌زنند و می گویند خداوند پدر و مادرتون را بیامرزد.
 تو برای مردم خدمت کن، تو نیکی کن به دریا بینداز،، که ایزد در بیابانت دهد باز
به هر صورت این مادرها به ما حق دارند، این جمهوری اسلامی به ما حق دارد، این شهدا به ما حق دارند، این امام به ما حق دارد، این رهبری به ما حق دارد و خدا بالاتر از همه به ما حق دارد.
در خانه اگر کس هست یک حرف بس است.
گفتم که این آدم‌ها اینگونه هستند، من اگر بخواهم به حرف مردم نیام تو هیچ مراسمی؟
بنده در هر مراسمی رفتم آخوند (روحانی) هستم و هر کس تعارف کرد صحبت می‌کنم و غیر از حرف دین صحبت نمی‌کنم، اگر انگیزه سیاسی که دین ما از سیاست ما از هم جدا نیست هم بگم با انگیزه و با رنگ دینی صحبت می‌کنم.
 
خدا انشالله عاقبت همه ماها را ختم به خیر بگرداند.لینک کوتاه: n-kb.ir/f3JLi

نظرات کاربران 1 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد