یادداشت ها

واکنش جمعی از جوانان انقلابی کهگیلویه بزرگ به برخی از مواضع عدالتخواهان

ندای کهگیلویه و بویراحمد

واکنش جمعی از جوانان انقلابی کهگیلویه بزرگ به برخی از مواضع عدالتخواهان

جمعی از جوانان انقلابی کهگیلویه بزرگ به برخی از مواضع عدالتخواهان واکنش نشان داده و در یک یاداشت به نقد این مواضع پرداختند.

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد، جمعی از جوانان انقلابی کهگیلویه بزرگ به برخی از مواضع عدالتخواهان واکنش نشان داده و در یک یاداشت به نقد این مواضع پرداختند.

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین ندای کهگیلویه وبویراحمد است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

در متن این پیام آمده است:

بنام خدا

با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد ص

تعدادشان اندک است، هیاهو و فریادشان برای دیده شدن زیاد است، واژه مقدس عدالتخواهی را یدک می کشند و با این عنوان مقدس؛ مجوز تخریب و زیر سوال بردن افراد را در جامعه دارند، همه باید مثل آنها فکر کنند،  بیانات صریح حضرت آقا را تاویل می برند و آنطور که میلشان باشد عمل می کنند، با غوغا سالاری و عدم درک صحیح شرایط؛ بقول خودشان بدنبال اجرای عدالت هستند، با استفاده از ابزار رسانه و فضای مجازی خود را در مسیر حق نشان می دهند اما چنین نیست.

مواضعشان در این چندسال اخیر در تقابل با نهاد هایی انقلابی بوده است و کمتر شاهد نقد وتقابلشان با جریان نفاق و انحرافات فکری غربی الحادی هستند.

تصورشان این است با در افتادن با شخصیت های موجه و دارای جایگاه اجتماعی  بزرگ می شوند اما تجربه نشان داده حرف های بی مبنا اولین پله سقوط انسان است.

آنها چه عقبه ی فکری دارند؟ آیا به جریان های فکری التقاطی وصلند یا به جریان فکری مشایی و یا.... نمی دانم؛ اما آنچه معلوم است مسیر را اشتباه می روند و احساسات بر عقل و منطق حاکم است.

بعنوان نمونه دو مورد از اشتباهات آنها را ذکر می نمایم.

1- می گویند در نماز جمعه مثل زمان امیرالمومنین (ع ) حکم شود و جلوی مصداقی فساد گرفته شود. در حالی که در آنزمان امام علی( ع)؛ خلیفه؛حاکم؛ قاضی و امام جمعه بود و قطعا امام جمعه در زمان ما چنین اختیارتی را ندارد و مسیرهای قانونی مثل دادگستری تا حکمی ندهند نمی شود کسی را مفسد دانست. در همین رابطه امام المسلمین آیه الله خامنه ای در جمع ائمه جمعه در 22/7/87فرمودند " لزومی ندارد که موارد اعتراض و انتقاد را علنی کنید. ببرید در مجالس گوناگون، در مجالس رسمی استانی که مسولین استان جمع می شوند، در همین جلسه شورای فرهنگ عمومی می شود اینها را مطرح کرد و در میان گذاشت."

در همین باب در فضای مجازی بارها مشاهده کرده ایم، ائمه جمعه استان ک ب؛ مشکلات مردم را بارها در جلسات مختلف ذکر کرده اند و پیگیر حل آنها از طرف مسولین بوده اند. فقط نگاه غیر منصفانه می تواند خدمات ائمه جمعه را نفی کند.

2-در چهلمین سال پیروزی انقلاب  اسلامی جریان عدالتخواه نامه ای در فضای مجازی منتشر کردند و گفتند: رهبر معظم انقلاب جواب سوالات آنها را در دانشگاه تهران دهد. این سبک ادبیات و نامه نگاری با رهبری؛ موجب تکدر خاطر مردم مومن و انقلابی شد. و صدها مورد از انحرافات فکری و عملی آنها که باعث نگرانی از عاقبت بخیری آنها است. امیدوارم با دقت در رفتار خویش متوجه اشتباهات خویش شوند.  

جمعی از جوانان انقلابی

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Pt8x3

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0