یادداشت ها

هنجار شکنان خیابانی

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

هنجار شکنان خیابانی

چرام هم همانند سایر نقاط استان از هنجار شکنان خالی نبوده و شبها آرامش را از مردم سلب می کنند

ایکاش فکری به حال هنجار شکنان چرام می شد
از زحمات نیروی انتظامی هر چه بگویم باز هم گوشه هایی از قلم می افتند و اگر نبود این سبز پوشان بی ادعا معلوم نیست چه هرج و مرجی بر جامعه حکم فرما می گردید.
متاسفانه هنجار شکنی این روزها باب شده و جوانان خام با اتومبیل های خانواده موجب سلب آسایش مردم می شوند و تا پاسی از شب به کارهای ناصواب خود ادامه می دهند.
چرام هم همانند سایر نقاط استان از این قاعده مستثنی نیست و در طول شبانه روز بخصوص شبها شاهد ترک تازی خودرو هایی با سرعت بالا ست که در خیابان ها جولان می دهند و خواب و آرامش مردم را می ستانند.
یکی از پر تردد ترین مسیرها که همیشه شاهد خودنمایی افراد بی مسئولیت است ورودی دهدشت به چرام و خیابان وحدت است که همواره موتور سواران و اتومبیل ها از ساعت دوازده شب تا پاسی از بامداد صدای گوش خراش اگزوز آنها خواب را از چشمان افراد مسن و بیمار می ستاند و کسی هم تاکنون معترض آنها نشده و بدست توانای قانون سپرده نگردیدند.
اگر حتی یک نفر بدست قانون کیفر می دید شاید منبعد شاهد خودنمایی این افراد نمی بودیم.
نیروی انتظامی در کنار وظایف سنگین و سخت خود جای دارد این مورد را هم در دستور کار قرار داده و در اسرع وقت گریبان این هنجار شکنان را گرفته و بدست قانون بسپارد تا نتیجه عملکرد خودرا بامجازات ببینند.
اصلی ترین وظیفه نیروی انتظامی ایجاد آرامش و امنیت مردم است که تاکنون کوتاهی نشده اما این هنجار شکنان زحمات مردان سبز پوش را به هدر می دهند بهتر است آنان را از سطح جامعه جمع نموده تا عبرت دیگر افراد شرور و هنجار شکن شود.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Bj73Q
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری