اخبار سراسری

مدیر کهگیلویه ای ، مدیر برتر دریایی کشور شد

ندای کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کهگیلویه ای ، مدیر برتر دریایی کشور شد

حاج عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران  به‌عنوان مدیر دریایی برتر، کشور انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند..

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد ، مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با شعار «دریانوردان در کانون آینده کشتیرانی» به صورت نمادین و محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش ،جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و  مدیران ارشد ارگان‌های دریایی کشور، به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی در تهران برگزار شد .

در این مراسم عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران  به‌عنوان مدیر دریایی نمونه ، اسماعیل احمدی جانشین اداره عملیات دریایی خارگ به عنوان پیشکسوت دریایی نمونه و احمد معظمی از همکاران عملیات دریایی به عنوان  ایثارگر نمونه دریایی نمونه کشور انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.
سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO) ۳۰ سپتامبر را به عنوان روز جهانی دریانوردی در نظر گرفته است و هر ساله به مناسبت گرامیداشت این روز در لندن مقر این سازمان، مراسمی برگزار و از همه کشورهای عضو هم درخواست می‌شود تا برنامه‌های متنوعی را با تمرکز بر مسائل دریانوردان برگزار کنند.
همزمانی با دهه آخر ماه صفر و سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن‌مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) موجب شده است تا مراسم مختصر روز جهانی دریانوردی در ایران با ۱۰ روز تاخیر نسبت به ۳۰ سپتامبر برگزار شود.

 

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/j3A2X

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0