کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

در شهرک فجر لنده چه خبر است..!/دانش آموزانی که فریاد رسی ندارند+تصویر

در شهرک فجر لنده چه خبر است..!/دانش آموزانی که فریاد رسی ندارند+تصویر

بیش از ۱۰ سال است مدرسه ای کلنگ زنی شد و کسی نیست بگوید چرا یک ساختمان چرا باید این همه سال تکمیل نشود.

 
به گزارش پایگاه خبری ندای کهگیلویه و بویراحمد از لنده؛ سالهاست در منطقه ی از شهر لنده ساختمانی برای دانش آموزان ابتدایی کلنگ زنی شد تا آنها هم به مانند سایر دانش آموزان در فضایی مناسب تحصیل کنند ولی چرا و به چه علت یک ساختمان این همه سال تکمیل نمیشود معلوم نیست.
 
مدرسه‌ ابتدایی شهرک فجر لنده با بیش از ۲۰۰ دانش آموز، پرجمعیت ترین مدرسه لنده است که به اذعان مردم این منطقه این ۲۰۰ دانش آموز در قالب ۹ پایه تحصیلی در این مدرسه باید درس بخوانند درحالی که فقط ۶ کلاس دارند...!
 
لازم به یادآوری است و جای تاسف برای مجموع ی آموزش و پرورش که پس از سالها باید ببینیم چنین مدرسه ای با چنین جمعیت دختر و پسر بصورت مختلط در یک کلاس درس میخوانند موضوعی که سالهاست به شدت با آن از سوی اولیا مخالفت شده است ولی فریاد رسی نیست..!
 
بنابراین گزارش امروز پس از سالها وعده وعید توسط آموزش و پرورش، اولیای دانش آموزان این منطقه صبح هنگام بازگشایی باردیگر جلوی درب ورودی مدرسه تجمع و مراتب اعتراض خود را از این شیوه ی مدرسه داری ابزار نمودند.
 
مسولین شهرستان لنده در راس فرماندار محترم و مدیر آموزش و پرورش، مسولین فرهنگی-مذهبی شهرستان لازم است به این موضوع ورود کرده و اجازه ترک تحصیل دانش آموزان را ندهند که گویا امروز اولیا به مدرسه ی مربوطه هشدار دادند درصورتی که این مدرسه به مکان جدید انتقال داده نشود و شیفت بندی دختر و پسر رعایت نشود اجازه ی آمدن دانش آموزان به این مدرسه داده نمیشود.
 
براساس گزارشات واصله به این پایگاه خبری، در سالهای اخیر تنها مدرسه ای که در لنده به بهره برداری رسید مدرسه شش کلاسه ی روستای سرتنگ بود که با پیگیری های سردار هاشمی و به کمک خیرین احداث شد آموزش و پرورش دیگر دستگاه های دولتی در آن نقشی نداشتند و دو مدرسه نیز توسط بنیاد علوی در سطح شهر در حال کار هستند و جای تعجب است تنها مدرسه ای که دولت مردان کلنگ آن را به زمین زدند چطور تکمیل نمیشود.
 
 
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/e2YGk
نویسنده :حجت همتی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری