سیاست

تاج گردون پیروز قاطع دوئل بیمه سرمد / بازی ادامه دارد

ندای کهگیلویه و بویراحمد

تاج گردون پیروز قاطع دوئل بیمه سرمد / بازی ادامه دارد

بر اساس آرای اخذ شده از سهامداران، امیرمهدی امینیان، یعقوب رشنوادی، احمد فاضلی، مهدی مهدوی و سید محمد یمنی به عنوان اعضای اصلی و پرویز توسلی به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند

ندای کهگیلویه و بویراحمد/پس از خیانت های آشکار و نهان هیات مدیره سابق بیمه سرمد به تاج گردون که با موضوع دروغین حقوق نجومی و سپس مصوبه آنی هیات مدیره وقت برای اخراج او از مدیرعاملی بیمه سرمد انجام شد نماینده سابق گچساران و باشت تلاش هایی برای اثبات حقانیت نه بازگشت به بیمه سرمد انجام داد که نتیجه آن تلاش ها انتشار اطلاعیه مهم بیمه مرکزی مبنی بر بیگناهی تاج گردون و تایید تخلفات گسترده هیات مدیره و رئیس وقت  آن بود .

مجتبی کاتب رئیس وقت هیات مدیره با حکم قاطع بیمه مرکزی به مدت 5 سال از تمامی مناصب مدیریتی بیمه کشور کنار گذاشته شد اما رسیدگی به تخلفات رفقای کاتب در هیات مدیره به همین جا ختم نشد .


انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بیمه سرمد

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام این شرکت، با حضور بیش از 89 درصد سهامداران برای تعیین اعضای هیات مدیره برگزار شد. در این مجمع که به ریاست سید رضا موسوی و حضور سهامداران حقوقی و حقیقی برگزار شد، اعضای هیات مدیره از میان نامزدهای مورد تائید بیمه مرکزی، برای مدت 2 سال انتخاب شدند.

بر اساس آرای اخذ شده از سهامداران، امیرمهدی امینیان، یعقوب رشنوادی، احمد فاضلی، مهدی مهدوی و سید محمد یمنی به عنوان اعضای اصلی و پرویز توسلی به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

با عزل کاتب ، ملکی و توسلی سه نفر از چهار نفر اصلی اعضای هیات مدیره ای که برای جلوگیری از رسیدگی به تخلفات گسترده توسط تاج گردون دام دروغین حقوق نجومی وی را رسانه ای کرده بودند می توان گفت برنده واقعی دوئل بیمه سرمد تاج گردون بوده است .

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Fo5f4

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری