سیاست

نشست خبری استاندار کهگیلویه و بویراحمد

ندای کهگیلویه و بویراحمد

نشست خبری استاندار کهگیلویه و بویراحمد

برای نقدها هیچکسی توسط بنده مواخذه نخواهد شد و هیچکس به خبرنگاران اعلام نکند که چه مطلبی را بیان کند یا بیان نکند

ندای کهگیلویه و بویراحمد/استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه به تاثیر نگرش خبرنگاران بر تصمیم گیری ها اشاره داشت و گفت: اصحاب خبرنگاران جمعی تاثیر گذار و به دنبال حل مشکلات مردم و دارای اثرات فرهنگی و معنوی و اجتماعی هستند و در این راه سرمایه ای جذب نمی شود بلکه با حداقل ها درصدد تاثیر گذاری هستند.

 

احمد زاده به خانه مطبوعات و وضعیت بودجه استان اشاره داشت و گفت؛ عمده تمرکز ها بر سفر ریاست جمهوری ، پیگری موافقت نامه های در تهران برای طرح‌های ریاست جمهوری را دنبال خواهیم کرد.

وی به سیاست های دولت برای تغییر و تحول برای معیشت مردم اشاره داشت و افزود: با راه اندازی شغل و درآمد پایدار می توان سبب فرصت ها شد.

وی افزود : توجه به آمایش سرزمینی و فرصت های نفت و گاز، راه اندازی نیروگاه های سیکل ترکیبی در کهگیلویه و گچساران،  پیشرفت نسبی در پتروشیمی دوم گچساران و راه اندازی پیشرفت گچساران از صنایعی هستند که می توانند به عنوان فرصت به آنها نگاه کرد.

وی به پروژه هایی مانند مرز هوایی یاسوج اینکه  تعریف نشده است، گفت: تردد ها مناسب نیست و همین موضوع سبب می شود سرمایه گذار رغبت چندانی نداشته باشد اما با توجه به افزایش پروازها در نقاط مختلف مانند گچساران و توجه به فرودگاه دهدشت جهت تسهیل در رفت و آمد می تواند مورد توجه قرار گیرد.

احمدزاده به کریدور شمال به جنوب در استان از مبدا یاسوج به بوشهر اشاره کرد و گفت: در سفر ریاست جمهوری ۲۱۷ پروژه تعریف شد و بسیاری از آنها نیمه تمام است اما با اتمام آنها سبب تغییر در وضعیت استان می شود.

وی به بنگاه های زود بازده برای اشتغال زایی در حوزه احداث پالایشگاه اشاره کرد و گفت : درصدد ایجاد راه های مختلف برای درآمدزایی شهرداری هستیم.

وی به فرصت هایی مانند تسهیلات اشتغال زایی کمیته برای افزایش شغل اشاره داشت و گفت: جهت ایجاد شغل می توان مردم را پای کار آورد از جمله این موضوعات مانند صنایع دستی در حوزه بانوان، طرح های کشاورزی ، طرح های طیور و دام از جمله این برنامه ها است.

استاندار استان به دلخوری های یک سرمایه گذار در خصوص تعطیلی کارخانه که می توانست سبب اشتغال زایی شود اشاره داشت و عنوان کرد : وقتی سرمایه گذار در منطقه ای مانند مارگون سرمایه گذاری کرده است اما برای به کارگیری کارگر دچار مشکل می شود نمی توان به سرمایه گذاری در استان امیدوار بود.

وی به فرهنگ حمایت از سرمایه گذار توسط رسانه ها اشاره داشت و گفت: برای سرمایه گذاری در استان نیاز به حمایت داریم و ما را در مسائل حاشیه ای وارد نکنید.

استاندار به ایجاد کارگروه ها برای آسیب های استان اشاره داشت و گفت : مجموعه امور فرهنگی و متولیان برای رفع آسیب های فرهنگی پای کار خواهند آمد

وی به معیار انتخاب مدیران اشاره داشت و گفت : مدیران ارزشی، جهادی و پای کار که دولت را قبول داشته باشند و ملاک ما دادن رای نیست این افراد دلسوز و پای کار باید باشند از طرفی وقتی گزینه لوکس و اشرافی به من پیشنهاد شد این موضوع را قبول نکردم.

احمدزاده به تلاش برای استفاده از نخبگان اشاره داشت و گفت: برای انتخاب یک معاون بانوان تلاش برای استفاده از یک بانو از خانواده شهید وجود دارد.

وی مدیران فعلی را پاک دست، کارآمد و خوب اعلام کرد و گفت: تحت فشار مدیران نیروها را جا به جا نخواهیم کرد زیرا این مدیرانی که جهادی و پای کار هستند و فرزند استان هستند استفاده خواهیم کرد.

وی برکناری مدیرانی که تعهد نداشته و دولت را قبول نداشته و در سالیان سال سبب پیشرفت و کمکی به استان نشده اند را اعلام کرد و گفت: ملاک انتخاب مدیران کارامدی و دست پاک بودن و حتی انتخاب از جریان مخالف ارزشی  هستم هر چند از هیچ طایفه ای کوچک و بزرگ ملاک انتخاب نخواهد شد.

استاندار گفت: هر خبرنگاری با قلم خودش مرا نقد کند و برای او و خدمتش و فواید او قلمش احترام قائل هستم و اگر برخوردی ناشایست بر علیه خبرنگاری شد بدانید از جانب بنده نیست.
وی افزود: هر گونه خواستید بنده را نقد کنید و ملاحظه بنده را نداشته باشید.
وی به پیگیری نامه های مردمی با وجود همه مشکلات اشاره داشت و گفت : برای نقدها هیچکسی توسط بنده مواخذه نخواهد شد و هیچکس به خبرنگاران اعلام نکند چه مطلبی را بیان کند یا بیان نکند.
در حال تکمیل…

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Hz8w5

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

12 روز قبل حمید وزیری نیا

سلام ارزوی دیدار با استندار محترم را دارم که بعنوان یک سرمایه گذارغیر بومی در بخش راهسازی چه برخورد های دور از انصافی با اینجانب شده است09177094011


اخبار سراسری