کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

با وساطت دادستان کهگیلویه؛ حکم قاتل در گلوگاه از پای چوبه دار به تعویق افتاد

ندای کهگیلویه و بویراحمد

با وساطت دادستان کهگیلویه؛ حکم قاتل در گلوگاه از پای چوبه دار به تعویق افتاد

با وساطت حاج عبدالله سعادتیان دادستان محترم کهگیلویه،منتفذین و بزرگان دو طایفه اولاد میرزالی و نرمابی و خانواده محترم سال افزون با روح بلند و سخاوتمندانه شان این حکم را به تعویق انداختند.

ندای کهگیلویه و بویراحمد/گذشت از خون فرزند، روح بزرگ و صبر عظیم را می طلبد که اولیای دم پرونده ای قبل از اجرای حکم جانی دوباره به جوانی ببخشند.

 دوسال قبل یک جوان ۲۹ساله، جوان دیگری را به قتل می رساند،تمامی مراحل برای اجرای حکم او انجام می گیرد و زمان و اجرای حکم امروز ۱۸مهرماه ۱۴۰۰ در محوطه داخلی زندان یاسوج تعیین گردید.

؛امروز در حالی که خانواده قاتل ناامیدانه پشت درب زندان انتظار تحویل جنازه فرزندشان را می کشیدند با وساطت حاج عبدالله سعادتیان دادستان کهگیلویه،منتفذین و بزرگان دو طایفه اولاد میرزالی و نرمابی و خانواده محترم سال افزون با روح بلند و سخاوتمندانه شان این حکم را به تعویق انداختند.

 

دادستان کهگیلویه در این باره گفت:اخذ گذشت اولیای دم در چنین شرایطی اسان نیست و جز سخاوت و بزرگی روح هیچ چیزی نمی تواند تاثیر بگذارد

سعادتیان تصریح کرد یکبار دیگر هم قبلا فرصت پنج ماهه ای از خانواده مقتول گرفته شد.

وی ضمن تشکر ویژه از خانواده محترم سال افزون ابراز امیدواری کرد:که با حمایت تمامی بزرگان و منتفذین طوایف که امروز تلاش کردند تا این حکم به تعویق بیافتد برای پادرمیانی و گذشت و جلب رضایت خانواده مقتول کوتاهی نکنند.

🖊حمیده تابش نژاد

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Zf5y9

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

13 روز قبل فرهادعبادی

گذشت کاربزرگی هست که هرکس به این بزرگی نمیرسدواین خانواده نشون دادن که هنوزهم انسانیت نمرده دمشون گرم خداعمرتون بده


اخبار سراسری