کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

در دیدار رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با وزیر صمت معدن و تجارت چه گذشت؟

در دیدار رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با وزیر صمت معدن و تجارت چه گذشت؟

رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به استان کهگیلویه و بویراحمد،وزیر صمت به عنوان نماینده ویژه رییس جمهوری به شهرستان لنده عزیمت نمود.

ندای کهگیلویه و بویراحمد از لنده ؛در دیدار صورت گرفته بین رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با ایشان در خصوص تکمیل پروژه فرهنگسرا بر تکمیل این پروژه تاکید گردید.

اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با بیان ویژگی های فرهنگی و هنری و تاریخی شهرستان و وجود استعداد های درخشان فرهنگی و هنری،رسانه ای وعلوم قرآنی و عدم وجود هر گونه زیر ساخت فرهنگی بر تکمیل این پروژه و انتقال این درخواست مهم و اساسی به ریاست محترم جمهور و وزیر فرهنگ وارشاداسلامی از نماینده ویژه رییس جمهوری درخواست مساعدت ویژه نمود.
در ادامه سفر وعزیمت نماینده ویژه رییس جمهوری به مرکز استان و ارایه گزارش پروژه‌های مهم شهرستان به محضر ریاست جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله رئیسی،بر تکمیل پروژه فرهنگسرا به عنوان یک زیر ساخت مهم واساسی تاکید ویژه داشتند.
انتظار می‌رود با مجموع روند پیش آمده در این سفر به زودی شاهد تکمیل و تجهیز فرهنگسرا در این شهرستان تاریخی و فرهنگی بوده و بیش از پیش شاهد بروز استعدادهای درخشان نوجوانان جوانان این شهرستان در همه عرصه ها و به تبع آن پیشگیری از بسیاری از آسیب ها ی اجتماعی باشیم.
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/g4Z5W
نویسنده :حجت همتی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری