سیاست

آشنایی با محتمل ترین گزینه استانداری کهگیلویه و بویراحمد

ندای کهگیلویه و بویراحمد

آشنایی با محتمل ترین گزینه  استانداری کهگیلویه و بویراحمد

دکتر خرامین محتمل ترین گزینه استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 

ندای کهگیلویه و بویراحمد/این روزها موضوع معرفی استاندار داغ ترین موضوع در محافل سیاسی و مطبوعاتی استان کهگیلویه و بویراحمد است‌ . بعد از معرفی احمد وحیدی بعنوان وزیر کشور گمانه زنی درباره استاندار کهگیلویه و بویراحمد مهم ترین موضوع سیاسی استان است و گزینه های زیادی در محافل رسانه ای و تصمیم گیرنده استان به میان آمده است. اگر چه برخی از این گزینه ها از سطح حدس رسانه ای بیش نرفت اما برخی نیز بصورت جدی تر در مجمع نمایندگان استان و یا لابی های وزارت کشور مطرح و در حال ارزیابی و مصاحبه هستند.  ماراتن نفس گیری که به مراحل پایانی خود نزدیک می شود و حالا صحبت از گلچین گزینه هایی است که به احتمال زیاد یکی از میان آنها در روزهای آینده به عنوان استاندار از سوی وزیرکشور حکم دریافت خواهد کرد .
در میان گزینه های نهایی  این مطلب بر دکتر شیرعلی خرامین تاکید دارد و خرامین را یک امکان و فرصت طلایی برای استان می داند. اما چرا خرامین؟ خرامین چه ویژگی و یا ویژگی هایی دارد که می تواند گزینه مطلوب استان باشد؟ و چرا باید نخبگان استان از خرامین حمایت کنند؟
دکتر شیرعلی خرامین مصداق یک نیروی جوان و انقلابی است که کشور امروز به مدیریت و حضور آنان نیاز دارد . نگاهی به سیاست ها و شعارهای دولت بیانگر ضرورت بهره گیری از نیروهایی از جنس خرامین است. خرامین در دوره های مدیریت خود نشان داده است که مشی سیاسی انقلابی گری دارد و در همان‌مسیر اهل "ما می توانیم" است . وی خستگی ناپذیر و اهل تلاش و همت مضاعف است  و در هر سنگری که حضور داشته است کارنامه درخشان و موفقیت آمیزی از خود به جا گذاشته است .
خرامین یک نیروی بومی است که از زیر و بم استان مطلع  و نسبت به واقعیات و نیازهای آن اشراف کامل دارد. او هیچ زمان دور از استان نبوده است و حتی بعد از تحصیل در یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان و با وجود پیشنهادات فراوان از سوی موسسات علمی و دانشگاه های معتبر جهانی برای کار  به استان آمد تا محل مراجعه و حضور مردم باشد.
مشروعیت و مقبولیت اجتماعی و علمی خرامین سرمایه ای است که می تواند نیاز امروز استان باشد و کمتر نیرویی در استان دارای چنین وجاهت عمومی و سیاسی در میان مردم است.
کهگیلویه و بویراحمد از سیاست زدگی و آزمون و خطای نیروهای غیر بومی  خسته و آسیب دیده است و رمقی برای تکرار اشتباهات گذشته ندارد بنابراین نمایندگان استان در مجلس و سایر شخصیت های سیاسی باید با اجماع و توافق نظر بر روی یک چهره علمی، اجرایی و انقلابی به ترسیم یک افق روشن برای استان کمک نمایند.
خرامین گزینه مطلوب استانداری است چرا که یکی از مردمی ترین‌چهره های سیاسی استان است  که با وجود مشی اصولگرایانه اما مورد قبول قاطبه مردم‌است. او در طول سال های گذشته از محدود چهره هایی بود که صدای مردم و انقلاب علیه اشرافی گری و خروج از آرمان امام ، انقلاب و رهبری بود و بارها و بارها از طریق تریبون های مختلف علیه کم کاری ها، اشتباهات و برخی سیاست های نادرست ایستاد و با صدای بلند از انقلاب و انقلابی گری دفاع کرد. 
او گزینه مطلوب استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد است زیر استان نیازمند نیروهای تلاش گر و اهل عملگرایی است و فرصت پرداختن به حاشیه و سیاست زدگی بی مورد را ندارد.
به همین علت نگاه مثبت نمایندگان استان به وی باید تقویت و جدی تر از قبل باشد چرا که چنین گزینه ای در امتداد انتخاب مردم در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری خواهد بود و یک دوره طلایی و امید بخش برای استان را خلق خواهد کرد و  در دولتی که بر توجه به مناطق محروم‌تاکید دارد و به نظر می رسد عزم‌جدی در برخورد با محرومیت دارد خرامین بهترین گزینه و بهترین گزینه برای استفاده از این فرصت تاریخی است .

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/k4BNz

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0