کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

تلاش های بی وقفه مهندس عدل هاشمی پور در زمینه طرح بازنگری شهر دهدشت در شورای عالی مسکن شهرسازی نتیجه داد

تلاش های بی وقفه مهندس عدل هاشمی پور در زمینه طرح بازنگری شهر دهدشت در شورای عالی مسکن شهرسازی نتیجه داد

رؤیای خانه دار شدن مالکین زمین های طرح بسیجیان جاده طولیان رنگ واقعیت گرفت

طرح بازنگری شهر دهدشت و زمین‌های طرح بسیجیان حاشیه جاده طولیان و شهرک پرستاران پس از گذشت 30 سال سرانجام با تلاش‌ها و پیگیری‌های سردار هاشمی‌پور محقق شد و رنگ واقعیت گرفت.

 
 
 
ندای کهگیلویه و بویراحمد؛ بر اساس منابع آگاه و غیررسمی با تلاش‌های بی‌وقفه سردار هاشمی‌پور و جلسات شبانه و رایزنی‌های متعدد با معاون وزیر مسکن و شهرسازی سرانجام طرح بازنگری شهر دهدشت در شورای عالی وزارت مسکن و شهرسازی تصویب شد.
بر این اساس و با تصویب طرح بازنگری شهر دهدشت در شورای عالی وزارت مسکن و شهرسازی، آرزوی خانه‌دار شدن دیرینه و 30 ساله بسیجیان شهر دهدشت رنگ واقعیت گرفته و بزودی شاهد ساخت و ساز منازل مسکونی طرح بسیجیان جاده طولیان، طرح ولایت و طرح پرستاران در شهر دهدشت هستیم.
 
دامنه ارتباطات بسیار قوی سردار هاشمی پور در مرکز کشور و روحیه خدمت و تلاش‌های صادقانه ایشان در هر زمان و در هر شرایطی باعث شده که سردار هاشمی‌پور در هر لباس و جایگاهی که باشد همواره به دنبال حل مشکلات و پیگیری حقوق مردم حوزه انتخابیه شهرستان‌های چهارگانه باشد و این خصوصیت بارز سردار هاشمی‌پور همواره ایشان را نسبت به سایرین متمایز کرده است.
با تصویب طرح بازنگری شهر دهدشت در شورای عالی وزارت مسکن و شهرسازی و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر سردار هاشمی پور در محقق شدن این طرح مهم و حیاتی، علاوه بر خانه‌دار شدن بسیجیان این طرح، بزودی نیز شاهد اجرای احداث کمربندی سوم دهدشت هستیم.
تعداد زیادی از بسیجیان کهگیلویه و مالکین زمین‌های مسکونی طرح بسیجیان و طرح ولایت حاشیه جاده طولیان و جاده اصفهان از عدم تکلیف واگذاری این زمینها پس از گذشت  30 سال گلایه‌‌های بسیار زیادی داشته و برای حل مشکلات این زمینها تلاش‌های و پیگیری‌های زیادی کردند.
 
حدود 30 سال پیش تعاونی مسکن بسیجیان در شهرستان کهگیلویه تعداد یک‌هزار قطعه زمین در حاشیه جاده طولیان و جاده اصفهان تحت عنوان مسکن بسیجیان به تعداد یک‌هزار نفر از ایثارگران و بسیجیان واجد شرایط جهت ساخت و ساز منازل مسکونی واگذار نموده اما پس از گذشت اینهمه سال هنوز تکلیف واگذاری این زمینها مبهم و نامعلوم بوده و این افراد نسبت به وضعیت موجود اعتراض دارند.
در سال‌های 1371-1370 تعاونی مسکن بسیجیان در شهرهای یاسوج و گچساران نیز تحت عنوان مسکن بسیجیان به تعداد زیادی از ایثارگران و بسیجیان آن شهرها زمین‌های مسکونی تحت عنوان مسکن بسیجیان واگذار نموده و در همان سال‌های گذشته این زمین‌ها تعیین تکلیف شده و مالکین ساخت و ساز آنها را به اتمام رساندند و در سطح استان تنها زمین‌های ایثارگران و بسیجیان کهگیلویه بوده که هنوز باگذشت 30 سال بدون تکلیف باقی مانده است.
 
از زمان ثبت‌نام این زمین‌ها توسط ایثارگران و بسیجیان 4 دولت به روی کارآمده و از همان سال‌های ابتدایی، بسیجیان کهگیلویه پیگیر این زمین‌های ثبت‌نامی بوده تا بتوانند هرچه زودتر با ساخت آنها سقفی مطمئن برای خود و خانواده‌هایشان بسازند و همیشه مهمترین مطالبه این تعداد بسیجیان از مسئولان استانی بخصوص استاندار تعیین تکلیف این زمین‌ها بوده و و حالا پس از گذشت 30 سال بالاخره این آرزوی دیرینه بسیجیان شهر دهدشت به واقعیت پیوست
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/z9P3X

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری