کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

سوق-دهدشت: جاده ای که هنوز هم بوی خون می دهد

ندای کهگیلویه و بویراحمد

سوق-دهدشت: جاده ای که هنوز هم بوی خون می دهد

راه اندازان کمپین جاده سوق و اصحاب رسانه یاریگر این مردم برای مطالبه حق و حقوق خود باشند.

 

 ندای کهگیلویه و بویراحمد/جاده دهدشت_سوق از گذشته مهمترین مطالبه ‌ مردم این شهر بود و در سال‌های گذشته جان عزیزان زیادی را گرفته و قتلگاهی برای مسافران شده است، حوادث خونین‌بار در این جاده 12 کیلومتری آنقدر زیاد بود که در سال‌های گذشته فعالان اجتماعی و شهروندان سوق لقب "جاده خون" را بر آن نام گذاشته و کمپینی با همین نام نیز در فضای مجازی راه‌اندازی کردند تا از این طریق صدای مظلومیت خود را به گوش مسئولان کشوری برسانند.

کمپین جاده سوق که با اهداف سیاسی تشکیل شده وکمپین‌های مجازی آن در طی چند سال گذشته در فضای رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد سرو صداهای زیادی به پا کرد بی تاثیر نبوده و با مطالبه از نماینده وقت مردم در مجلس شورای اسلامی شاهد پیشرفت قابل توجه آن بودیم .

سردار هاشمی پور با پیگری مجدانه و تامین منابع مالی مختلف باعث گردید این جاده از پیشرفت ۳۷ درصدی در طول دوازده سال به پیشرفت ۹۵ درصدی در طول چهار سال برسد هرچند توقع ما از سردار هاشمی پور بیشتر از این بود و نتوانست به هر دلیلی این جاده را در دوران نمایندگی خود تحویل نهایی دهد و شاید می خواست روکش نهایی آن را برای اقای موحد به یادگار بگذارد تا روباند افتتاح این پروژه هم مثل پروژه های دیگر توسط ایشان پاره شود.

ولی متاسفانه در طول این ۱۵ ماه گذشته شاهد هیچ اقدامی در این جاده نبودیم .

با توجه به اینکه اتمام نهایی و ایمن سازی این جاده دوازده کیلومتری در این دو سال گذشته باز هم اولیت اول مطالبه این مردم از جناب اقای سید محمد موحد بود ولی متاسفانه کما فی السابق ایشان اولیت های خود را موارد دیگری قرار داده و مطالبه مردم سوق را به بایگانی سپرد .

در پایان با توجه به رسالت رسانه ای و مطالبه عزت از نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی انتظار می رود این موضع را در اولیت های کاری خود قرار دهند و راه اندازان کمپین جاده سوق و اصحاب رسانه یاریگر این مردم برای مطالبه حق و حقوق خود باشند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/f2F8Z

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

یک ماه قبل شهروند

سوق شهر فراموش شده است لذا بی جهت فشار نیاورید بخش شدن سوق هم مدیون حاج آقای بزرگواری است خداوند حفطش کند به گذشته برگردیم و مرور کنیم ببین فراموش شده است یا نه


اخبار سراسری