کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

بیمارستان ۳۲ تختخوابی/رویای مردم چرام

ندای کهگیلویه و بویراحمد

بیمارستان ۳۲ تختخوابی/رویای مردم چرام

بیمارستان ۳۲ تختخوابی چرام یکی از وعده های انتخاباتی  عدل هاشمی پور بود که در فروردین  ۱۳۹۶بعداز مدت ها انتظار مردم ‌و پیگیری های ایشان به تصویب رسید

بیمارستان ۳۲ تختخوابی چرام یکی از وعده های انتخاباتی سردارهاشمی پور بود که در فروردین  ۱۳۹۶بعداز مدت ها انتظار مردم ‌و پیگیری های ایشان به تصویب رسید . 
و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی این بیمارستان کلنگ‌زنی شد.
 ندای کهگیلویه و بویراحمد/این  بیمارستان ۳۲ تختخوابی با زیربنای  سه هزار و ۷۰۰ مترمربع قرار بود با حمایت بنیاد برکت و دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد احداث گردد .
 کارشکنی های دانشگاه علوم پزشکی و سنگ اندازی باعث گردید عملیات اجرایی آن با تاخیر صورت گیرد ولی پیگیری های مکرر سردار هاشمی پور بالاخره کارساز شد و عملیات اجرایی این بیمارستان در سال ۹۸ آغاز گردید و امید در مردمان آن سرزمین زنده شد ولی متاسفانه پس از انجام عملیات خاکی و احداث فونداسیون آن متاسفانه پروژه غیر فعال گردید .
اینک این پروژه جز مطالبه به حق مردم چرام می باشد که انتظار همکاری مسولین امر را می طلبد. 
جناب اقای موحد پیگری احداث این بیمارستان را در روزهای اول نمایندگی خود در دستور کار خود قرار داد و چندین جلسه و‌ بازدید از این پروژه را انجام داد ولی متاسفانه قرار نیست دانشگاه علوم پزشکی این پروژه را به رسمیت بشناسد .
امید آن داریم جناب اقای موحد به مطالبه این مردم اهمیت بیشتری دهد و با سوال از وزیر بهداشت در مجلس شورای اسلامی و تحت فشار قراردادن دانشکاه علوم پزشکی استان، مشکلات اجرایی این پروژه را مرتفع نماید .

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Hs6e4

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری