پیام

پیام سردارعدل هاشمی پور در پی انتصاب معاون اقتصادی رئیس جمهور

پیام سردارعدل هاشمی پور در پی انتصاب معاون اقتصادی رئیس جمهور

به یقین، تصدی مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی موهبت الهی و فلسفه آن خدمتگزاری به ولی نعمتان انقلاب است

   

         ندای کهگیلویه و بویراحمد 

‌‌‌          بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی جناب آقای دکتر محسن رضایی معاون محترم اقتصادی رئیس جمهور با سلام و تحیات الهی به یقین، تصدی مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی موهبت الهی و فلسفه آن خدمتگزاری به ولی نعمتان انقلاب است آنچنانکه تا کنون در مصادر مختلف و مهم، منشأ اثر، تحول و سربلند بوده اید. 

اکنون که به لطف پروردگار و حسن نیت رئیس جمهور محترم به عنوان معمار اقتصاد ایران تحت عناوین؛ معاون اقتصادی رئیس جمهور، دبیر شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا و دبیر ستاد اقتصادی دولت سیزدهم منصوب شده اید یقین بدانید که امیدواری ها به سامان یافتن معیشت ملت شریف و تحول عظیم اقتصادی فزونی یافته و چشم و دل ملت به ویژه دلسوزان و دغدغه مندان نظام در رأس مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به آینده ی روشن اقتصادی کشور عزیزمان روشن شده است. رجاء واثق دارم نظر به دانایی، توانایی، پویایی، تخصص و تعهد جنابعالی، اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه اقتصاد، معیشت و اشتغال، محقق خواهند شد ان شاءالله.

اینجانب در کمال مسرت و افتخار این مسئولیت های بسیار مهم را به حضور شریفتان تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند سبحان مزید توفیقات روزافزون برای جنابعالی و ملت شهید پرور مسئلت دارم.

               عدل هاشمی پور

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/q5Y4A

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری