اخبار سراسری

معرفی گزینه نهایی وزارت نفت

ندای کهگیلویه و بویراحمد

معرفی گزینه نهایی وزارت نفت

بنابرشنیده‌ها «مهدی دوستی» سخنگوی ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی و یکی از مجریان پروژه پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس پس از مراسم تحلیف به عنوان وزیر پیشنهادی نفت به مجلس شورای اسلامی معرفی خواهد شد.

ندای کهگیلویه و بویراحمد/بنابرشنیده‌ها «مهدی دوستی» سخنگوی ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی و یکی از مجریان پروژه پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس پس از مراسم تحلیف به عنوان وزیر پیشنهادی نفت به مجلس شورای اسلامی معرفی خواهد شد.

پس از مخالفت با معرفی «رستم قاسمی» به عنوان وزیر پیشنهادی نفت به دلیل مسائل نفتی مرتبط با پرونده‌ی بابک زنجانی و دکل حفاری گمشده و قطعی شدن معرفی «عباس علی آبادی» برای وزارت نیرو، حالا معرفی «مهدی دوستی» به عنوان وزیر پیشنهادی نفت قطعی شده است.
بنابر این شنیده‌ها، در این بین به دلیل آنکه دوستی تاکنون سابقه‌ی مدیریت اجرایی بالایی در وزارت نفت و صنعت نفت نداشته است و نبود تجربه‌ی مدیریتی نقدهایی برای معرفی او به عنوان وزیر پیشنهادی نفت مطرح شده بود، مقرر شده است که «جواد اوجی» به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران عملا خلاء کمبود تجربه‌ی مدیریتی مهدی دوستی در وزارت نفت را کامل کند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Bq67P

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری