سیاست

واکنش غلامرضا تاجگردون به سخنان روز گذشته هدایت خواه

ندای کهگیلویه و بویراحمد

واکنش غلامرضا تاجگردون به سخنان روز گذشته هدایت خواه

خدایی هست؛ منتظر می مانیم

ندای کهگیلویه و بویراحمد/ غلامرضا تاجگردون نماینده سابق گچساران و باشت در صفحه شخصی خود در واکنش به سخنان هدایت خواه آورده است :


خرمشهر را خدا آزاد کرد. • شنیدم انسان معلوم الحال پس زده شده از دامن مردم عزیز بویراحمد ،فرد پیشانی پینه بسته به تظاهر، در کنار نوکر سرسپرده رانده شده از دامن مردمان مظلوم پاک فطرت گچساران وباشت باد به غبغب انداخته و افاضه لجن مال فرمودند و گفتند خرمشهر ( گچساران)را خدا آزاد کرد. گچساران در بند نبود و هشت سال گذشته از بند کثیف امثال شما رهایی پیدا کرده و آزاد شده بود. اگر چند صباحی بویی میشنوی و فکر میکنی میتوانی مجدد این مردم و این خطه را به دست نوکران سرسپرده ات به بند کشی اشتباه میکنی. این بو ، بوی کباب نیست. حال که به لطف همه یارانت و در میدان بدون رقیب واقعی و با مشارکت حداقلی چند صباحی بر کرسی غصبی مینشینید فراموش نکنید تاریخ به شما بارها درس حکمت و اخلاق آموخت و پند نگرفتید و کی میشود چون یاران سرسپرده ات پرده ستاری خدا کنار رود و آنچه که نباید آشکار گردد هویدا شود. بنشینید و حکمت الهی را ببینید. امام فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد تا هیچگاه امثال من که بسیجی کوچک ازادسازی خرمشهر بودیم فراموش نکنیم خدایی هست که میتواند بر همه قدرتها تسلط یابد. منتظر میمانیم

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/e5HYa

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 4

3 ماه قبل محمود

سلام علیکم با دیدن عکسهای دوران جنگ آقای تاجگردون من را بیاد عبرتهای تاریخ مانند زبیر انداخت ، واقعا محاسن شما در دوران جنگ و صورت تراشیده امروز شما بیانگر همه چیز هست !!!


3 ماه قبل سعید

اگه خدا بخواد اتمام کار ریاکاران عالم بزودی زود درود بر تفکر تاجگرون و خاتمی و ملت مظلوم


3 ماه قبل کاربر میهمان

همه از همه بدتر جنگ قدرت


3 ماه قبل بنی

ایول داری آقای تاجگردون عزیز


اخبار سراسری