ورزشی

بهشت، دختری بر فراز زاگرس

ندای کهگیلویه و بویراحمد

بهشت، دختری بر فراز زاگرس

لزوم معرفی نسل جدیدی از فوتبال بانوان/ ورزش زنان حمایت شود

 

ندای کهگیلویه و بویراحمد/شبنم بهشت، بانویی نیک سرشت ازکهن دیاربلادشاپور،در سال ۷۷ در شهردهدشت متولد شد.
از همان کودکی،عشق به فوتبال، بانگاه مهرانگیز خانواده ،خصوصا پدر ارجمندش،در وجودش متجلی شد.
سال ۹۲ فوتبال را به صورت حرفه ای،از تیم ملی نوجوانان ایران شروع کرد وبا حضور درخشان در مسابقات، از سال ۹۳ به تیم شهرداری سیرجان در لیگ برتر ایران پیوست.
شبنم بهشت،سبزبانوی سحرانگیزی است که با پست تخصصی مهاجم شناخته می شود،امابه خاطر تلاش وصف ناپذیرش،در همه جای مستطیل سبز،هنرنمایی می‌کند.
در آوردگاه قهرمانی، علی کریمی جادوگر فوتبال ایران را،سرلوحه و الگوی خود قرار داده و همواره از مهناز آشتیانی مربی فوتسال و مریم جهان نجاتی و مهناز امیرشقاقی در فوتبال، بعنوان مربیان ارجمندش به نیکی یاد میکند. 

از افتخارات شبنم بهشت، بازیکن شماره ۸ تیم ملی فوتبال بانوان ایران و باشگاه پر افتخار شهرداری سیرجان،بهترین بازیکن ایران در سال (۹۴_۹۵)، دو مقام قهرمانی، دو مقام نائب قهرمانی و دو مقام سومی و لژیونر شدن در لیگ های اروپایی که بر دیباچه زندگی ورزشی اش حک شده است.

به امید گام های قهرمانی و جاودانگی دختران نیک سرشت زاگرس

  خبرنگار/علی صادقی

 

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/t8A4R

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 3

3 ماه قبل آزاد کامیاب

سلام. ایشالا ک همیشه موفق و سربلند باشی و در تمامی مراحل زندگیت چ ورزشی چ شخصی سربلند بیرون بیایی. و ارزو دارم مثل همیشه دل پدر و مادرتو از این ک هستی بیشتر شاد شاد کنی. منم ب عنوان یه داداش موفقیت تو باعث افتخارمه، و با پیروزی شما به خودم میبالم.. دهدشت


3 ماه قبل هاجر طالبیان جو

دختر دایی عزیزم امید وارم که همیشه سر بلند باشی و پر افتخار برای کشورمان


3 ماه قبل مهرداد

عالی


اخبار سراسری