بویراحمد-دنا-مارگون

دستگیری خانواده سارق در بویراحمد

دستگیری خانواده سارق در بویراحمد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک باند خانوادگی سارق حرفه‌ای خودرو و کشف ۱۰ دستگاه خودروی مسروقه در شهرستان بویراحمد خبر داد.

ندای کهگیلویه و بویراحمدبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار"کیقباد مصطفایی" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس انجام تحقیقات پلیسی گسترده یک باند سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار که ۲ برادر بودند را شناسایی و حین خرید و فروش قطعات خودروهای مسروقه در یکی از روستاهای اطراف شهر یاسوج در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

 مصطفایی تصریح کرد: از متهمان ۴ دستگاه خودروی مسروقه به صورت سالم و ۶ دستگاه خودرو به صورت اوراقی کشف و ضبط شد. فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند،

خاطرنشان کرد: شهروندان با نصب تجهیزات ایمنی مانند دزدگیر، قفل پدال و... از سرقت رفتن وسایل نقلیه خود پیشگیری کنند و موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/e3MQt

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری