پیام

پیام تسلیت سردار عدل هاشمی پور در پی درگذشت پدر شهید عزیزی

پیام تسلیت سردار عدل هاشمی پور در پی درگذشت پدر شهید عزیزی

خانواده معظم شهید عزیزی سلام علیکم بما صبرتم خبر عروج حاج غلامحسین عزیزی پدر شهید والامقام شیروان عزیزی موجبات تألم و تأثر فراوان گردید.

ندای کهگیلویه و بویراحمد؛ خانواده معظم شهید عزیزی سلام علیکم بما صبرتم خبر عروج حاج غلامحسین عزیزی پدر شهید والامقام شیروان عزیزی موجبات تألم و تأثر فراوان گردید.

اما بر مبنای باور قلبی برگرفته از آموزه های دینی؛ ملاقات روح این پدر مؤمن با فرزند آسمانی خود رؤیت عینی ترجمان آیه شریفه ی: « وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقون » است. دیدن با چشم روح و به یقین رسیدنِ دل، در واقعیتِ سعادتِ شهید، رضایتٍ پروردگار و مشاهده ی همنشینی فرزندتان با اولیاءالله، بر شما پدر به جوار فرزند پیوسته، مبارک باد. بی شک این پدر آسمانی شده نیز در نزد خدای بزرگ مأجور است و درجوار ائمه ی معصومین (علیهم السلام)و فرزند شهیدش به کمال می رسد و به بالاترین مرتبه ی بهشتی که همان قرب و رضای پروردگار است خواهد رسید ان شاءالله.

اینجانب از صمیم قلب مصیبت وارده را به حضور شریف بیت مکرم، فرزندان گرامی و جمیع منسوبین تسلیت عرض می نمایم. علو درجات برای آن مرد خدا، رحمت و مغفرت واسعه برای پدر مهربان و صبورش، صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان و توفیق پیروی بیش از پیش همگان از ولی امر مسلمین جهان را از خداوند سبحان مسئلت دارم.                      عدل هاشمی پور

                        خادم مردم

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/w9TKb

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0