به دریا رفته می داند مصیبت های طوفان را

در گچساران ناجگردون ودر بویراحمد زارعی آماج تیر و ترکش های رقبا هستند همانهایی که اگر به جای این دو می بودند شاید ضعیف تر عمل می کردند

به دریا رفته می داند مصیبت های طوفان را

اینروزها که بحث انتخابات ومجلس گرم است عده ایی خودرا وارد زور آزمایی بین رقیبان مدعی نمایندگی کرده و به طرفداری از کسی مطالب پر طمطراق و فریبنده سیاهه کرده و مرقومه های رنگارنگی را در سایت ها و روزنامه ها منتشر می کنند تا بلکه خودی نشان داده و از قبل آن به آلاف اولوف برسند. 
مجلس دهم از پایه بواسطهٔ مشکلات عدیده اقتصادی و سیاسی حاکم بر جامعه ایران جزو ضعیف ترین مجالس از باب خدمت رسانی به خلق اله می باشد و کسی نمی تواند مدعی شود که اگر به جای این نماینده گان بود می توانست شق القمر کند و برای نجات مردم طرحی نو بیندازد. 
استان ما هم به مانند سایر نقاط کشور از این قاعده مستثنی نیست و مشکلات اقتصادی و سیاسی در آن بخاطر محرومیت بجا مانده از گذشته حتی بیشتر از باقی نقاط کشور درگیر این مشکلات است و هر سه نماینده استان بطریقی بیشترین تلاش را برای برون رفت از این محرومیت نموده و اگر حاصل رضایت عامه را کسب نکرده نباید آنان را مقصر دانست وبدون آگاهی از شرایط موجود کشور قلمفرسایی نموده تا بلکه افرادی را خوش آید و به او به به وچه چه  بگویند.
عرصه انتخابات شاید برای عده ایی میدان زور آزمایی وخودرا برخ دیگران کشیدن باشد اما نباید فراموش کنیم آنکه در این میدان قصد عرض اندام دارد یا باید روزمه قابل قبولی داشته باشد یا در پشت سر خویش بقدری داشته باشد که مورد پذیرش عامه مردم شود. 
متاسفانه استان کهگیلویه و بویر احمد همیشه از تمامی پارامتر های موجود کشور بی بهره است و چه کسانی که بعنوان نماینده پای در این عرصه می گذارند وچه کسانیکه به آنها رای میدهند هیچکدام همانند سایر شهرها عمل نکرده ونمی کنند ، خواباندن پشت رقیب فصل الخطاب ماراتن انتخابات در استان ماست وپیروز این بازی وکش وقوس های فراوان نیز چیزی بر آنچه این دیار داشته نخواهد افزود ورای دهنده ها نیز غایت آمال شان پیروزی کاندیدای شان است وبس ، حال هر اتفاق خوب یا بدی که افتد منظور نظرشان نبوده و نیست. 
آنهمه در گچساران بر تاجگردون تاخته و می تازند ، در بویر احمد نیز همچنان زارعی آماج تیر وترکش های جور واجور از جانب کسانی است که شاید اگر بجای این دو نماینده می بودند عملکردی ضعیف تر می داشتند اما چون امتحان پس نداده اند خودرا پیروز مبازره می دانند ورقیب را به خاک نشسته تصویر می کنند. 
در کهگیلویه بزرگ نیز داستان بهتری ندارد هر چند بعضی عملکرد های مردمی آنقدری هست که بشود به عنوان عملکرد مثبت به آن نگریست ونتیجه آنرا در ماهها و سالهای آتی جستجو کرد  اما ذات مردم ودلمشغولی آنها همین چهار روز انتخابات را در نظر میگیرند وپیروهر کسی باشند فقط پیروزی اورا نتیجه عمل خویش قلمداد می نمایند حتی اگر بعد از پیروزی بدترین بلاها هم بسرشان بیاید ومحروم تر از اکنون نیز بشوند .
هیچ کس مدعی نیست که حاج عدل هاشمی پور شق القمر کرده ویا در آینده می کند اما در مقایسه ایی سرانگشتی با در نظر گرفتن همه ی جوانب دور دهم مجلس باید به قضاوت نشست و آنگاه اورا با دیگر زمانهایی مقایسه کرد که ایران مملو از ثروت بود ودولت همراه نماینده. 
به دریا رفته می داند مصیبت های طوفان را 
عدل هاشمی خود روزگاری سختی های بسیاری را متحمل گشت که اکنون درد پیرزن وپیرمرد روستای وجوان تازه داماد را درک می کند و تا آنجایی که توان داشته باشد در خدمت به آنها کوتاهی نخواهد کرد.لینک کوتاه: n-kb.ir/k8JAg

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد