گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردون: هیچگونه تلاشی از سوی آقایان موحد و روشنفکر در بحث تائید صلاحیت من صورت نگرفت

غلامرضا تاجگردون: هیچگونه تلاشی از سوی آقایان موحد و روشنفکر در بحث تائید صلاحیت من صورت نگرفت

تاجگردون در ادامه در خصوص سوال دیگر خبرنگاری درباره کاندیداتوری نظامیان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: در دوره های گذشته هم نظامیان از جمله قالیباف و رضایی سابقه کاندیداتوری داشته اند و این موضوع تازه ای نیست اما منتخب مردم نبوده اند.

    ندای کهگیلویه و بویراحمد؛ غلامرضا تاجگردون در این نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص پست اینستاگرامی اخیر شهردار سابق دوگنبدان اظهار داشت: مسائل سیاسی، سوء مدیریت و کج اندیشی باعث راکد شدن پروژه دریاچه مصنوعی گچساران و عدم بهره برداری این طرح در موعد مقرر شده است. وی بیان کرد: امیدوارم روزی با مصوبین این موضوع برخورد شود.  

تاجگردون در ادامه در خصوص سوال دیگر خبرنگاری درباره کاندیداتوری نظامیان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: در دوره های گذشته هم نظامیان از جمله قالیباف و رضایی سابقه کاندیداتوری داشته اند و این موضوع تازه ای نیست اما منتخب مردم نبوده اند.

  وی در خصوص مشارکت مردم در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری بیان کرد: بر اساس نطرسنجی های صورت گرفته درصد مشارکت مردم پایین است‌.   وی در خصوص حمایت از برادرش “ساسان تاجگردون” در انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه ی گچساران و باشت گفت: حمایت از کاندیدای خاص در این انتخابات بر اساس تصمیم جمعی خواهد بود.   وی در پاسخ به این سوال که عملکرد شهردار فعلی را چگونه ارزیابی می کنید گفت: این ارزیابی باید در مقایسه با عملکرد شهرداران سابق اردلان زینل زاده و اسبق عبدالکریم قاضی فر انجام شود که در این صورت نمره عملکرد شهردار سابق ۱۸، نمره عملکرد شهردار اسبق ۱۳ و نمره عملکرد شهردار فعلی زیر ۱۰ خواهد بود.

  وی در پاسخ اینکه نظرتان در مورد لیست اولیه منتشر شده مربوط به هئیت نظارت بر انتخابات شورای شهر چیست، گفت: جالب است مردم بدانند دست خط نامه نوشته شده به شورای نگهبان برای معرفی این افراد با دست خط نامه نگاری های رد اعتبارنامه من یکی بوده است‌.  

تاجگردون در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد شعار “انتقام سخت” از سوی هوادارنش گفت: انتقام سخت هواداران و حامیان جریان من با تیر و تفنگ نیست، انتقام سخت ما با حضور در پای صندوق های رای مشخص خواهد شد.   وی در خصوص سوال دیگر خبرنگاری که چرا رئیس جمهور حسن روحانی از شما حمایت نکرد، عنوان کرد: من بدون حمایت رئیس جمهور ۱۰۲ رای موافق کسب نمودم که اگر رئیس جمهور از من دفاع و حمایت می نمود این میزان رای به ۴۰ رای کاهش پیدا می کرد.   وی در ادامه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه چرا در مجموعه و بدنه دولت از توانایی شما استفاده نشد و دولت پیشنهاد مسئولیت به شما نداد گفت: مسئولیت های دولتی رده بالای به من پیشنهاد داده شد اما به دلایل شخصی و سیاسی نپذیرفتم در مدت باقیمانده عمر دولت حضور داشته باشم.  

نماینده سابق مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه به دلیل سالم بودن محیط بیمه سرمد پذیرفتم که مدیرعامل این مجموعه باشم‌، افزود: دولت نقشی در مسئولیت جدید من نداشته و منتظر خبرهای بهتر باشید.   تاجگردون در پاسخ به سوال خبرنگار سایت زاگرونا در خصوص حمایت موحد نماینده مردم کهگیلویه ی بزرگ و روشنفکر نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچگونه تلاشی از سوی آقایان موحد و روشنفکر در بحث تائید صلاحیت من صورت نگرفت.   وی ادامه داد: به عنوان برادر کوچکتر به این دو عزیز یادآور می شوم آن چه می ماند نام است آنها می توانستند نام خود را در منطقه در میان مردم ماندگار کنند.

  تاجگردون افزود: عدم حمایت این دو نماینده یک نوع برادرکشی بود.   وی همچنین گفت: در ۲دوره گذشته با آن که آقای موحد نماینده مردم نبودند حداقل هفته ای ۱بار به من مراجعه می کرد و پیگیر مشکلات مردم حوزه کهگیلویه ی بزرگ بود.   تاجگردون ادامه داد: براساس عقیده من آقای روشنفکر در بحث اعتبارنامه به من رای مثبت نداده است و آقای موحد هم در روز رای گیری در مجلس حضور نداشت.   وی  در پاسخ به سوال خبرنگار راک نیوز درباره اینکه منتقدین شما معتقد هستند بودجه شهرستان نسبت به گذشته افزایش داشته است، گفت: در بودجه ملی اعتبار در نظر گرفته برای شهرستان گچساران افزایش را نشان می دهد اما تخصیص بودجه استانی نسبت به دیگر مناطق کمتر است و به گچساران کم لطفی شده است

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Ti9b8

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری