کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

کهگیلویه در آستانه وضعیت قرمز/اتفاق تلخ در صورت رعایت نکردن محدودیت های کرونایی

کهگیلویه در آستانه وضعیت قرمز/اتفاق تلخ در صورت رعایت نکردن محدودیت های کرونایی

دارا کریمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه اظهار داشت: با توجه به وضعیت نارنجی و احتمال ورود به وضعیت قرمز شهرستان از امروز محدودیت‌های جدید در نظر گرفته شده است.

ندای کهگیلویه و بویراحمد/دارا کریمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه اظهار داشت: با توجه به وضعیت نارنجی و احتمال ورود به وضعیت قرمز شهرستان از امروز محدودیت‌های جدید در نظر گرفته شده است.

 
فرماندار کهگیلویه گفت: با همکاری بسیج و هلال‌احمر ورودی دهدشت از سمت بهبهان با تدابیر شدید کنترل و از ورود خودروهای پلاک غیر بومی جلوگیری می‌شود.
 
کریمی‌نژاد افزود: در صورت امتناع این خودروها از بازگشت و تردد در سطح شهر مشمول جریمه یک میلیون تومانی می‌شوند.
 
رئیس ستاد مقابله با کرونای کهگیلویه تصریح کرد: قطع برق میدان مرکزی شهر و خیابان‌های منتهی به آن از ساعت 18 تا 20 از دیگر محدودیت‌ها است.
 
وی گفت: دهیاران موظف‌اند با کمک بخشداران همه مراسمات را رصد و کنترل نمایند.
 
کریمی‌نژاد از تغییر ساعت دفن اموات به هفت بامداد با هدف جلوگیری از تجمع خبر داد و افزود: نیروی انتظامی از ورود خودروها به این محل جلوگیری و در صورت سرپیچی از دستور پلیس جریمه سنگین اعمال می‌کنند.
 
فرماندار کهگیلویه، تشدید نظارت بهداشتی بر صنوف را ضروری خواند و گفت: اداره صمت ضمن رصد بازار در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل‌ها صنف مربوطه را پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل می‌آورد.
 
وی ادامه داد: منابع طبیعی نسبت به مسدود کردن همه مبادی ورودی به عرصه‌های طبیعی و گردشگری اقدام کند.
 
کریمی‌نژاد تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت صنوف را به روز یکشنبه موکول کرد و گفت: در صورت ادامه روند فعلی به جز گروه نیازهای اولیه سایر صنوف تعطیل می‌شوند.
 
وی از مردم خواست رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از حضور در تجمعات و دورهمی‌ها را جدی بگیرند.
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Hr52X

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری