ورزشی

ورزش را دستمایه کاسبی نکنید

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

ورزش را دستمایه کاسبی نکنید

نگاه کاسب مآبانه به مقوله ورزش می تواند ضربه جبران ناپذیری به جامعه وارد کند

ورزش را دکان کاسبی نکنید
جوانان این استان تنها سرگرمی و دل‌مشغولی شان ورزش است و اگر این ورزش سد راه شود نتیجه اش گوشه خرابه ها و اعتیاد آنان می شود.
سیاست های حاکم بر ورزش آنهم در شهر های کوچک حاکی از آن است که بدلیل نبود سرگرمی با کمترین هزینه ها بتوانند جسم و روح خود را از آلوده شدن به مواد مخدر نجات دهند و اگر مسولی بگونه ای عمل کرد که حتی یک جوان بسمت اعتیاد گام بردارد مرتکب قتل نفس شده است.
شهرستان چرام همانند دیگر نقاط استان جوانان بسیاری دارد که تنها گزینه پیش روی آنها روی آوردن به ورزش است تا خدای ناکرده به دامان این بلای خانمان سوز گرفتار نشوند و اینجاست که وظیفه مسولان خود نمایی می کند و اگر پیش پای این جوانان سنگ اندازی نمایند و هزینه های ورزش کردن را روز به روز بیشتر کنند قطع به یقین افراد بیشماری را بواسطه فقر مالی به دامان اعتیاد سوق داده اید و این از سیاست های نظام کاملا بدور است چراکه اگر نظام به دنبال کاسبی از ورزش می بود هیچ ورزشگاهی در هیچ شهری ساخته نمی شد تا هزینه هایش را تامین نمی کردند.
دولت بخش اعظمی از بودجه را برای سرگرمی نوجوان و جوانان تخصیص می دهد تا زمینه رشد آنها را مهیا کرده باشد و مسولان استان ها و شهرستان ها موظف هستند که زیر ساخت های لازم برای جذب حداکثری جوانان را مهیا کنند نه اینکه به گونه‌ای عمل شود که گویی دکان کاسبی است و باید درآمد بیشتری کسب کنند.
جناب علوی با شناختی که از شما داریم و حسن نیت حضرت عالی بخصوص به ورزش جوانان انتظار می‌رفت زیر مجموعه های خود در شهرستان های مختلف را رصد نموده و از اضافه کردن هزینه ورزش کردن جوانان جلوگیری نمایید تا خدای ناکرده بانی سوق دادن جوان بسمت اعتیاد نباشید.
اگر ورزش را از جوان بگیرید شک نکنید راه درستی را دنبال نخواهد کرد بلکه دام خطرناک اعتیاد اولین کاری است که انجام می دهدو شما تنها متولی تصمیم گیر ورزش در استان هستید.
افزایش صد در صدی استفاده از مکان های ورزشی در چرام جز راندن جوانان بسمت شرارت و بی بند و باری حاصلی نخواهد داشت و دودش به چشم جامعه خواهد رفت و هزینه های سنگینی بر جامعه تحمیل می‌کند.
چاره کار در دستان شماست بی تفاوت از این موضوع گذر نکنید.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/w5KNr
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری