بویراحمد-دنا-مارگون

دریافت تسهیلات بلاعوض اسکان موقت برای ۴۰۰ خانوار شهرستان دنا

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

دریافت تسهیلات بلاعوض اسکان موقت برای ۴۰۰ خانوار شهرستان دنا

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۴۰۰ خانواری که خانه های آنان براثر زلزله ۵.۶ریشتری شهرستان دنا به طور کامل تخریب شده بود تسهیلات بلاعوض اسکان موقت دریافت کردند.

ندای کهگیلویه و بویراحمد/مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۴۰۰ خانواری که خانه های آنان براثر زلزله ۵.۶ریشتری شهرستان دنا به طور کامل تخریب شده بود تسهیلات بلاعوض اسکان موقت دریافت کردند.

 
به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد؛ محمد محمدی با اشاره به اینکه این تسهیلات با هدف تامین سرپناه تا زمان تکمیل عملیات بازسازی خانه های تخریب شده بر اثر زلزله پرداخت شده اظهار داشت:به هر یک از این خانواده ها ۱۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض پرداخت شده است.
 
وی بیان کرد: همچنین یک هزار پرونده برای بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله شهرستان دنا تشکیل شده و کار بازسازی خانه ها آغاز شده است.
 
مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:در زمان حاضر ۵۰ واحد مسکونی تخریب شده بر اثر زلزله شهرستان دنا در حال احداث است.
 
محمدی عنوان کرد: هم اکنون ۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در شهرستان دنا مشغول آواربرداری است و براساس برنامه ریزی انجام شده تعداد تجهیزات آواربرداری تا پایان هفته جاری افزایش می یابد.
 
وی تاکید کرد:در این مدت همچنین چهار هزار و ۸۰۰ تخته چادر و ۹ تن پوشش نایلونی برای اسکان اضطراری در مناطق شهری و روستایی زلزله زده شهرستان دنا توزیع شده است.
 
وی ابراز داشت:کارگروه های مختلفی متشکل از مسئولان در روزهای اخیر برای بررسی وضعیت زلزله زدگان به روستاهای بخش مرکزی و پاتاوه از توابع شهرستان دنا سفر کرده اند.
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/g2C3F

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری