اخبار استان

اعلام شماره حساب یا کارت شخصی در گروههای مجازی غیر قانونی است

اطلاعیه مهم دادستان کهگیلویه و بویراحمد:

اعلام شماره حساب یا کارت شخصی در گروههای مجازی غیر قانونی است

در پی گزارش ارسالی تعدادی از افراد ی که با نیت خیر شماره کارت اعلام نمودند و قصد کمک به زلزله زدگان مردم شهرستان دنا را داشتند از مراجع قانونی پیگیر شد و دادستان مرکز استان گفت: این اقدام دادستانی [...]

ندای کهگیلویه و بویراحمد/در پی گزارش ارسالی تعدادی از افراد ی که با نیت خیر شماره کارت اعلام نمودند و قصد کمک به زلزله زدگان مردم شهرستان دنا را داشتند از مراجع قانونی پیگیر شد و دادستان مرکز استان گفت: این اقدام دادستانی کل کشور جهت کنترل سوئ استفاده های بعضی از سودجویان بود.

 
به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد: ملک حسینی افزود: با توجه به اینکه سازمان هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی «ره» و سازمان بهزیستی و دیگر نهادهای قانونی و معتبر وظیفه جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نوعدوست کشور و حتی خارج از کشور را به عهده دارند از نظر قانونی اعلام شماره حساب یا شماره کارت شخصی در گروههای مجازی غیر قانونی است و سوء استفاده های زیادی نیز می شود. 
وی ابراز داشت: مسدود شدن حساب های اعلام شده افراد از طرف دادستانی کل اقدام گردیده و پیگیر بررسی و نتیجه نهایی رفع مشکل و اقدام قانونی هستیم.
ملک حسینی افزود: انشااله در روزهای آینده نتیجه تصمیم قطعی و قانونی دادستانی اعلام می شود.
وی از مردم خواست با توجه به نیت خیرشان موارد قانونی را رعایت کنند و از طرفی به سازمان های معتبر اعتماد داشته باشند تا با همت هم به مردم کمک لازم انجام پذیرد.
ملک حسینی در ادامه افزود : امدادرسانی به زلزله زدگان از طرف مسئولین ارشد و نهادهای مختلف ونیروهای سپاه و بسیج در حال انجام است و آرامش به منطقه بازگشته و با همت همه دست اندرکاران انشااله مناطق بازسازی خواهند شد.
وی در پاسخ سوال بعضی افراد که قصد آنها از جمع آوری کمک نقدی برای توزیع اقلام بهداشتی و خوراکی بود گفت: این موارد به اندازه کافی توزیع عادلانه می شود و انشااله مبالغ نقدی این حساب ها در امر خیر ساخت و ساز مسکن نیازمندان هزینه گردد.
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Bd78M

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری