اخبار استان

برادر سبز پوشم،خدا قوت

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

برادر سبز پوشم،خدا قوت

در زلزله سی سخت سبز پوشان نیروی انتظامی و بسیج و سپاه پای ثابت خدمت رسانی بودند

سبز پوشان بی ادعا پای ثابت کمک رسانی
بی انصافی نکنیم تنها کسانی که در اولین ساعات وقوع زلزله در سی سخت حضور داشتند نیروهای بسیج مردمی و انتظامی بود.
بنا بر وظیفه ذاتی و احساس مسوولیت در قبال مردم و همچنین خصوصیات منحصر به فرد این نیروها و نیاز مبرم مردم به یاری رسانی در ساعات اولیه آنان را واداشت تا با تمام قوا نسبت به وجود آوردن آرامش تلاش نمایند و الحق و الانصاف ذره ای کوتاهی نکرده تا جایی که خود مردم از ریاست قوه قضاییه تقاضا نمودند که سپاه امور مربوط به مردم را بعهده بگیرد.
عده‌ای خواسته و یا ناخواسته لب به شکوه و شکایت گشوده و عنوان کرده اند دولت باید پای کار بیاید و چشمان خود را بر زحمات ایثارگران سپاه وبسیج و نیروی انتظامی بسته اند.
هرجا در هر اتفاقی تأثیر خدمات این عزیزان چنان پر رنگ است که با هیچ گلایه مندی نمی توان آنرا ندیده گرفت و می طلبد بعنوان انسانی منصف حداقل مهر تایید بر اینهمه فداکاری و ایثار زده شود.
نیروهای مردمی بسیج و سپاه وانتظامی هیچوقت منتظر قدرشناسی دیگران نبوده و نیستند و وظایف خودرا بعنوان خادم مردم همواره انجام می دهند اما ما هم به رسم قدردانی نباید از تلاش این عزیزان بگذریم بلکه با گفتن یک خسته نباشید واقعا خستگی زحمات را از تن آنها بزداییم تا فردا روزی بیشتر و بهتر در میادین مختلف خدمت رسانی نمایند.
در زلزله سی سخت درهمه صحنه‌ها حضور سپاه وبسیج و نیروی انتظامی قابل ستایش است و من بعنوان رکن کوچک جامعه خسته نباشید جانانه به آنها می گویم.
برادر سبز پوش من دستان پر مهر شما را می بوسم و خسته نباشید می گویم، خدا قوت.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/n8RAm
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری