اخبار استان

شناسایی و رفع موانع تولید در دستور کار

ندای کهگیلویه و بویراحمد

شناسایی و رفع موانع تولید در دستور کار

حجت الاسلام درویشیان: با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سازمان بازرسی کشور موانع پیش روی واحد‌های تولدید شناسایی و رفع می‌شود

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از طرح‌های تولیدی در یاسوج گفت: بانک‌ها تعداد زیادی از واحد‌های تولیدی را به دلیل پرداخت نکردن بدهی به تملک خود درآورده اند که با پیگیری‌های قوه قضائیه و سازمان بازرسی یا از تعطیلی  این واحدها جلوگیری شد و یا مجدد به چرخه تولید برگشتند.
به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد؛حجت اسلام درویشیان با بیان اینکه سیاست قاطعانه قوه قضاییه برخورد شدید با هرگونه کارشکنی، سواستفاده و فساد در حوزه‌های اقتصادی و مالی است افزود: در کنار مشکلات خارجی و تلاش‌های دشمن برای ناکارآمدی سیستم اقتصادی نظام در داخل نیز عده‌ای به دنبال سوء استفاده هستند.
وی با مشکلات پیش روی واحد‌های تولیدی اشاره کرد و گفت: برخی موانع واحد‌های تولیدی به اصلاح قانون نیاز دارند که با استفاده از ظرفیت‌های قانونی سازمان بازرسی این موانع نیز پیگیری می‌شود.
حجت اسلام درویشیان با بیان اینکه سازمان بازرسی شناسایی و رفع موانع تولید و اشتغال را در دستو کار قرار داده است افزود: برای تحقق این موضوع مشکلات بین‌دستگاهی، مدیریتی و برداشت‌های متفاوت و سلیقه‌ای از قانون را نیز رفع خواهیم کرد

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Nd8t9

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری