اخبار استان

اولویت مدیران خدمات رسانی به زلزله زدگان شهرستان سی سخت باشد

اولویت مدیران خدمات رسانی به زلزله زدگان شهرستان سی سخت باشد

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه زلزله سی سخت همه را نگران کرد، گفت: استاندار و مدیران که درگیر خدمت رسانی به زلزله زدگان هستند، حضور در آنجا را اولویت بدانند.

ندای کهگیلویه و بویراحمد؛ حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استاندار و مدیران که درگیر خدمت رسانی به زلزله زدگان هستند حضور درمناطق زلزله زده را اولویت بدانند و ضمن محبتی که به بنده کردند از ایشان و مدیران خواهش می‌کنم خدمات رسانی به آنها را اولویت بدانند و امیدوارم خداوند متعادل به زلزله زدگان صبر و به ما توفیق خدمت دهد.

وی با اشاره به هدف از سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد، ادامه داد: توفیقی است برای بنده و همکارانم که در استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم و به دنبال حضور هیئت 25 نفره قوه قضائیه که از یک ماه قبل عملکرد و وضعیت دستگاه‌ها و استان را بررسی و بعد از ارائه گزارش این سفر اتفاق افتاد.

رئیسی ابراز کرد: نشست با همکاران، نشست با نماینده مقام معظم رهبری در استان،  استاندار و مسئولان ادارات و نشست با شورای عالی قضایی از جمله برنامه های امروز  بوده که در این نشست‌ها یکسری تصمیم‌های گرفته می‌شود و برخی نیز در تهران تصمیم گرفته می‌شود.

حجت الاسلام رئیسی همچنین به شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد ادای احترام کرد و یاد و خاطره مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی را گرامی داشت و برای همه ایثارگران از خداوند متعال طلب عافیت کرد.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/b3ZMe

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری