یادداشت ها

خودنمایی رسانه ای به قیمت آبروی مردم دیشموک

به گزارش خبرنگار ندای کهگیلویه وبویراحمد

خودنمایی رسانه ای به قیمت آبروی مردم دیشموک

واکنش تند فعال فرهنگی بخش دیشموک به خودنمایی های رسانه ای خبرعضو شورای شهر دیشموک به بهانه خودکشی جوانان ودانش اموزان دیشموکی

بسم الله الرحمن الرحیم
گلایه یک فعال فرهنگی بخش دیشموک درپی انتشار اخبار خودکشی این بخش..وبرداشت شخصی بعضی افراد ازاین معضل اجتماعی برای خودنمایی.  .........
هم استانی ها عزیزم که فعالیت در اینستاگرام و فضای مجازی دارند.........
جوانان بخش دیشموک و فعالان فضای مجازی .......
عزیزان محترم........
می دانید یکی از عامیلن خودکش در بخش دیشموک و بقیه شهرستانها خود ما هستیم  به اطلاع رسانی و پخش و ارسال مطالب ها دارید به جوانان و نوجوانان یاد می دهید  که کیه خودکش کرد تا این موضوع در بین مردم پخش شد که بچه ۱۱ساله فریب بخورد اها  پس باید من هم خودم بکشم وگرنه  قبل از موضوع اصلا خودکش نبود و نیست چرا نمی نویسید بی فرهنگی کسانیکه در فضایی مجازی دارند با ابرو خانواده و ایل بازی می کند بخاطر معروف شدن خودشان !!!!!!
من یادم ندارم ۵سال پیش یکی  زیر ۲۵سال در بخش دیشموک خودکشی کرد !!!!!
شما دارید به من اثبات کنید که بود ؟؟؟
همین خودکشی ها عامل اصلی فضایی مجازی هستن که دارند اخبار خودکشی ها را منتشر می کنند تا مردم  یاد بگیرند وگرنه بچه ۱۱تا ۲۵سال بگه خودکشی چیه!!!!
فکر می کنید شماها دلسوز مردم هستین شما هم دارید مرگ عزیز مردم را به سیاست می کشانید  که دوران فلان دولت اینطور شد و اونطور شد واقعا وجدان دارید با آبرو مردم بازی می کنید؟؟؟
ما از مسئولین قضایی بخش دیشموک و امام جمعه محترم بخش دیشموک و بخشدار محترم بخش دیشموک و فرماندهی نیرو انتظامی بخش دیشموک و دهیارها محترم روستاها و مردم محترم بخش دیشموک  خواهش می کنم اجازه ندهید هیچ موضوعی از این اتفاقات رسانه ای بشود چونکه مشکلی حل نمیشه و دارند مشکل را بیشتر می کند ایا پخش خودکش ها بد آموزی ندارد؟؟؟؟؟
الان حدود ده نفر از کسانی که خودکشی کردن رسانه ای شد چه نتیجه به همرا داشت ؟؟؟؟.....
فقط بد آموزی داشت که دیگه کسی جرات ندارد بچه اش نصیحت کند !!!!!
آیا قبلا خودتان بچه هاتون را کتک نمی زدین یا دعوا نمی کردین؟؟؟؟؟؟
به نظر شما خبرنگاری یا سایت روی دلسوزی مطالبی را نشر می دهد یا کاسه داغتر از آش هستن؟؟؟؟؟؟
مسئولین محترم بخش دیشموک  چرا خودتان را به خواب زده اید دارند یه عده اخبارها ما را بخش می کنند تا هزار توهین به ما بشه ......
بله خودکشی اشتباه هست ولی پخش کردن تا یاد بگیرند وگرنه بچه در این سن هرچه سختی و ناراحتی بکشد بگوید خودکشی چیه!!!!!!!
اصلا مشکل خودکشی فقر نیست کدام فقر  اتفاقا مشکل ما فرهنگ، شماها که استوری می کنید هنوز پدر فرزندی که خودکشی کرد خبر ندارید دارد کارگری می کنند یه عده استوری می کنند  که همه با خبر شدن فقط پدر اون بچه که گوشی موبایل ندارد که ببیند شماها چه در موردش نوشتن و چه قضاوت کردن ..... 
آیا شماها که دارین قضاوت می کنید خدای خودتان را در نظر دارید چه گناه نسبت به اون خانواده مرتکب شدن اگر پدر اون نمی بینید شما چه حرفهای میزند  خدا خودتان هم نمی بیند !!!!!!

خواهش می کنم از مردم بخواهید هیچوقت بچه که خودکشی کرد مصاحبه نکنید یا استوری نکنید یا مطالب پخش نکنید تا بد اموزی نشود بین بچه ها ......
ایا کار شبکه بهداشت چیست، نمی شود به خانوادهایی که توان خرید شیر بچه را ندارد به مادر این بچه ها مشاوره بدهند که جلوگیری کنید  تا این بچه بزرگ کنی اگر وضع مالی خوب شد خدا کریم دوباره شروع می کنید!!!!!!
چرا شعار قبلا تکرار نمی کنید!!! (فرزند کمتر زندگی بهتر)......
اتفاقا ما توانیم جلوی خودکشی ها را بگیریم ولی کدام وجدان کدام مردانگی کدام تعصب .........
می دانید چرا  نمی توانیم چون باید حتما روزانه یه استوری داشته باشیم  فکر می کنیم با این استوری دلسوزی می کنیم نه داریم پخش می کنیم که نفر بعدی یاد بگیرد !!!!!!!
تعصب مرده چونکه بخاطرهمان مطالب تو که دست خبرنگاران افتاده دارند توهین به ایل و تبار شما می کند!!!!!

باتشکر   قادرحکیمی     ۱۳۹۹/۱۱/۲۶

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/x2WTe

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 3

8 ماه قبل فرزند زاگرست

واقعا عالی نوشت


8 ماه قبل علی حسن پور

آقای قادر حکیمی برا خودت میبری و میدوزی.یه عمر نذاشتین خبر خودکشی ها رسانه ای بشه چون گفتین آبروی شهرمون میره.الان شدی کاسه داغ تر از آش برا رسانه ها؟خودت کجای کاری که هم شهری هات خودکشی میکنن؟دلت خوشه اومدی بیانیه صادر کردی جلوی رسانه ها رو بگیرین؟


8 ماه قبل کاربر میهمان

فضای مجازی ورسانه های دروغ پراکن باعث بیشترخودکشی ها ومعضلات ومشکلات اجتماعی هستند.تا وقتی فضای مجازی نبودخبری ازاین مشکلات نبود.آزادی های غربی منشا تمام مشکلات است.


اخبار سراسری