سیاست

درخواست فرزند شهید والامقام سید مسعود نیک محمدی از شورای تامین در راستای مقابله با شیوع کروناویروس

درخواست فرزند شهید والامقام سید مسعود نیک محمدی از شورای تامین در راستای مقابله با شیوع کروناویروس

ژن خوب یعنی فرزند شهید مفقودالاثر باشی و به تبعیت از پدر به عنوان مدافع نظام و ولایت حاضر باشی جان خودت را فدای این انقلاب و نظام کنی.

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد، ژن خوب یعنی فرزند شهید مفقودالاثر باشی و به تبعیت از پدر به عنوان مدافع نظام و ولایت حاضر باشی جان خودت را فدای این انقلاب کنی.

در این روزها که همه محافل بحث از ویروس کرونا است و باعث ترس و رعب در بین اقشار جامعه شده، اما هستن کسانی که با الگوی پذیری از راه شهدا و به مصداق صحبت سردار سلیمانی" نترسید، نترسیم، نترسانیم" را سرلوحه کار خود قرار داده اند و سعی و تلاش در روحیه مردم دارند.

سید محسن نیک محمدی فرزند شهید مفقودالاثر سردار سید مسعود نیک محمدی از جمله کسانی است که با تبعیت از راه پدر سعی در روحیه دادن به جامعه خود دارد و حاضر است به عنوان یک قطره از دریای بیکران مدافعان سلامت، تمام تلاش خود را برای مهار این ویروس بکار بندد.

وی در همین راستا طی پیامی خطاب به شورای تامین شهرستان کهگیلویه آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

گر پدر مرد، تفنگ پدری هست هنوز
گر چه مردان قبیله همگی کشته شدند
توی گهواره چوبی پسری هست هنوز.

این روزها که سایه شوم کرونا بر سر مردم بیشتر احساس می‌شود لابه لای اخبار ناگوار و آمارهای نگران کننده باید از فرصت ها در مواقع بحران بهترین استفاده را انجام داد لذا ترسیدن و نترسیدن یه چیز ژنی است و اینجاهاست که ژن های  خوب معلوم میشود و همینجا داوطلبانه و به عنوان یک مدافع نظام و ولایت از فرمانده سپاه ناحیه دهدشت خواستارم که به عنوان داوطلب به یکی از شهرها مثل قم یا هر کدام ک نیاز داشته باشند حضور پیدا کنم و به تبعیت از قهرمان زندگیم(پدرم) دین خود را به ایران عزیزم ادا نمایم.

و بازم تاکید میکنم خواهشا و عاجزانه، از ورود طلبه ها و افرادی که این روزها از قم و شهرهای دیگ وارد شهر میشوند ممانعت بشود،  اگر آن ها برای، ترس ازدست دادن جان خانواده های خود شهر را ترک میکنند، ولی  ماها از ترس از جان دادن عزیزانمان حاضریم داوطلبانه به قم و شهرهای که با این ویروس گریبانگیر هستند کمک کنیم و به یارییشان بشتابیم و این مسئله رفتن و آمدن خیلی باهم فرق دارد.
 
و اما به عنوان یک عضو کوچک از خانواده سپاه، از شورای تامین شهرستان خواهشمندم از ورود افراد شهرستان کهگیلویه که به دلیل موقعیت شغلی خود در دیگر شهرستان ها ساکن هستند، تا ریشه کن شدن این ویروس ممانعت بعمل بیاورند چرا که خدای نکرده یک نفر فدا بشود بهتر از این هست همه رو از دست بدهیم.

#همه_با_هم_کرونا_را_شکست_میدهیم

===============
سید محسن نیک محمدی
===============

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Wt27G
نویسنده :مریم پیروزان

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 3

یک سال قبل محمدامین دیدار

خیلی ممنون که حرف دل یک ملت رو زدی..صابت شد که شما واقعا لیاقت داشتن این ژن خوب را داری . شخصا از شما کمال تشکر را دارم


یک سال قبل محمدامین دیدار

خیلی ممنون که حرف دل یک ملت رو زدی.. مشخص شد که شما واقعا لیاقت داشتن این ژن خوب را داری . شخصا از شما کمال تشکر را دارم


یک سال قبل محمدامین دیدار

خیلی ممنون که حرف دل یک ملت رو زدی..و مشخص شد که شما واقعا لیاقت داشتن این ژن خوب را داری. شخصا از شما کمال تشکر را دارم


اخبار سراسری