پیام

پیام تبریک مهندس عدل هاشمی پور به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر

پیام  تبریک مهندس عدل هاشمی پور به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی  انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر

فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی(دهه مبارکه فجر) مایه خوشحالی و گرامیداشت آن وظیفه ای ملی، شرعی و همگانی است.

ندای کهگیلویه و بویراحمد
بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب ما انفجار نور بود
                                              امام خمینی(ره)

فرا رسیدن سالروز  پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی(دهه مبارکه فجر) مایه خوشحالی و گرامیداشت آن وظیفه ای ملی، شرعی و همگانی است.
12 بهمن سالروز ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب به آغوش ملتی عاشق و منتظر، آغاز دهه مبارکه فجر و پیروزی غرور آفرین، تاریخی و ماندگار ملت خداجوی ایران اسلامی در روز 22 بهمن سال 1357 را به محضر رهبر معظم انقلاب، عموم ملت شریف و رشید از تمامی اقشار و صنوف خاصه خانواده های معظم شاهد، ایثارگر، بسیجی و آزاده تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
اگرچه ملت فهیم و شهیدپرور کشورمان با مشکلات و نارسائی های اقتصادی و معیشتی مواجه هستند که به فضل پروردگار از این مرحله با موفقیت عبور خواهیم کرد اما رجاء واثق دارم مردم عزیز؛ آرمان های شهیدان والا مقام، منویات رهبر معظم انقلاب، پیروی از ولایت فقیه، گسترش و ترویج دین خدا بر روی زمین را اولویت اول و وظیفه ی دینی و ملی خود می دانند و هرگز مسائل اینچنینی بر عزم، ایمان و اراده ی الهی آنان کمترین خلل و تاثیری نخواهد گذاشت که به یقین این امر وظیفه مسئولان در خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب را بیشتر خواهد کرد.
بی شک، جهانیان فردا و در این ایام یک بار دیگر شاهد حضور گسترده، عظیم، خروشان و انقلابی مردم فهیم از زن و مرد، پیر و جوان همه و همه از همه ی گروه ها، جریان ها و جناح های سیاسی از اقصی نقاط کشور عزیز مان در مراسمات  و مناسبات پیش رو خاصه در استان ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد خواهند بود ان شاءالله.
سربلندی، سرافرازی، موفقیت همه جانبه و پیروی بیش از پیش همگان از ولی امر مسلمین جهان را از خداوند سبحان مسئلت دارم

                     عدل هاشمی پور

                             خادم مردم 
l

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Pi9k7

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0