اخبار استان

مظلومیت جهاد کشاورزی

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

مظلومیت جهاد کشاورزی

جناب تاج الدینی در گزارشی خبری از خبرنگاران گله مند شدند

مظلومیت جهاد کشاورزی 
تاج الدینی در گزارشی خبری اعلام نمودند که جهاد کشاورزی مظلوم واقع شده است و عملکرد این مجموعه آنطور که باید انعکاس نمی یابد. 
از باب روشن شدن عدم انعکاس خبری مجموعه جهاد کشاورزی باید متذکر شوم از قدیم الایام گفته اند که حرمت امامزاده را متولی باید نگه دارد وقتی جهاد کشاورزی افراد خاصی را بعنوان خبرنگار می شناسد نباید از دیگر خبرنگاران متوقع باشد که آنها سرخود به سراغ جهاد کشاورزی آمده و التماس کنند لطفا عملکرد خودتان را به ما بدهید تا منتشر کنیم. 
درست است که خبرنگار باید مطالبه مردمی را پیگیر شده و از مسئولان بخواهد که نسبت به موضوع مطرح شده اقدام عاجل صورت دهند اما این به آن معنا نیست که در مورد ادارات و نهادها وسازمانها نیز لحاظ گردد. 
هر مجموعه با توجه به میزان فعالیت مدیران آن با رسانه تعامل داشته و از آنسوی نیز رسانه ملزم به انتشار اخبار اداره ی دارای تعامل است. 
متاسفانه گاهی مشاهده می شود که مدیری خبرنگار بخصوصی را محرم خود کرده که آن خبرنگار جزو خانه مطبوعات نبوده و از منظر خانه مطبوعات بعنوان خبرنگار شناخته نمی شود و قطعا وقتی خبرنگار عضو در خانه چنین مشاهده کند گام موثری برای مطرح کردن عملکرد اداره مربوطه بر نخواهد داشت. 
جناب تاج الدینی اگر مصرانه بدنبال این هستید که اخبار شما و مجموعه زیر دست توسط خبرنگاران منتشر شود باید اولا با همه ی خبرنگاران تعامل داشته و در نشست ها و مجامع گزینشی عمل نکرده و بواقع آنهایی که واقعا خبرنگار هستند دعوت نمایید تا منبعد بصورت مستمر در تیتر خبری رسانه ها حضور پررنگ داشته باشید. 
البته باید متذکر شوم این رویه گزینشی عمل کردن خاص جهاد کشاورزی نیست بلکه تمامی ادارات و نهادها وسازمانها به همین گونه عمل می کنند و خبرنگار خاصی را مد نظر دارند که البته از چشم دیگر خبرنگاران مخفی نخواهد ماند. 
امیدوارم سخن مرا دلسوزانه تلقی نموده و به مدیران شهرستان ها و مناطق نیز منتقل نموده تا آنها نیز بدینگونه نادرست مبادرت ننمایند. 
آرزوی موفقیت دارم برای تمام خدمت گذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خصوص مدیران هم استانی.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/s2PHt
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

یک ماه قبل کاربر میهمان

من غیرازحسینی بای خبرنگارواقعی نمی بینم.


اخبار سراسری