کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

لزوم ایمن سازی محور دهدشت - چرام

ندای کهگیلویه و بویراحمد

لزوم ایمن سازی محور دهدشت - چرام

رئیس پلیس راه شهرستان چرام به حجم بالای تردد در محور چرام – دهدشت اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در بخشی از این مسیر عملیات اجرایی در حال اجرا است می‌طلبد که این محور ایمن سازی شود.

به گزارش ندای کهگیلویه و بیراحمد، رئیس پلیس راه شهرستان چرام در شورای ترافیک این شهرستان  ضمن انتقاد از عملکرد متولیان امر ترافیک از اجرا نکردن مصوبات شورای ترافیک شهرستان گفت: هیچکدام از مصوبات گذشته اجرایی نشده و ضرور‌ی است متولیان نهایت تلاش خود را برای اجرایی شدن این مصوبات به کار بگیرند.

سرگرد تشکری افزود: از زمان استقرار پلیس راه چرام - یاسوج  آمار   تصادفات در این محور  نسبت به سال گذشته کاهش محسوسی  داشته است.

وی با اشاره به کوهستانی بودن منطقه و احتمال ریزش برف و کولاک در معابر برون شهری اضافه کرد: انتظار است که دستگاه‌های مربوطه به آماده سازی ناوگان امدادی و ماشین آلات برف روبی اقدام کنند تا برای بازگشایی مسیر‌ها در مواقع بارش برف و باران مشکلی نداشته باشیم.

رئیس پلیس راه شهرستان چرام با بیان اینکه کیلومتر ۳۲ مسیر چرام – یاسوج نیاز به ایمن سازی دارد، افزود: حذف نقاط حادثه خیز و اصلاح آن موجب کاهش تلفات جانی می‌شود و متولیان این امر باید به رفع این نقاط حادثه خیز اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی تاکید کرد: برای ایمنی بیشتر  نیاز است که روشنایی بر روی پل‌های ورودی و خروجی روستا‌های القچین و شهرک  نصب و همچنین سرعت کاه جلوی پلیس راه چرام - یاسوج ایجاد شود.

تشکری به حجم بالای تردد در محور چرام – دهدشت اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه در بخشی از این مسیر عملیات اجرایی در حال اجرا است می‌طلبد که این محور ایمن سازی شود.

 

 

فرماندار شهرستان چرام هم در این نشست گفت: اداره راهداری شهرستان باید در اسرع وقت نسبت به خط کشی جدید و نصب تابلو‌های راهنما در محور دهدشت – چرام اقدام کند.

آقای فتاحی اصل با بیان اینکه شهرداری چرام باید نسبت به نصب چراغ‌های هشدار و علایم راهنمایی و رانندگی اقدام کند افزود: رنگ آمیزی بلوار شهید دستغیب و گذرگاه‌های عابر پیاده در خیابان های، ولی عصر، شهید بهشتی و شهید دستغیب و همچنین سرعت گاه‌های شهر چرام ضروری است. 

وی اضافه کرد: با توجه به وجود مشکلاتی در مسیر دهدشت – چرام باید یک گروه کارشناسی متشکل از پلیس راه و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از محل طرح بازدید و نتیجه کارشناسی برای تصویب به شورای ترافیک استان ارسال شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Mt6a8

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری